Novokuzneck – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Omsk – Barys 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 3:0 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Togliatti – Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Soči 5:3 (kon.)
Jaroslavľ – Čerepovec 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Čeljabinsk 0:0 (odl.) | Petrohrad – D. Moskva 1:2 (kon.)

CSKA Moska dala gól!
    A je definitívne zrejme rozhodnuté. Po góle IGORA MAKAROVA vedú domáci o dva góly.
    Asistencia: Ondrej Nemec.
    Alexander RADULOV - 4:3

43:56

Domáci využili presilovku. Pöpperle z ľavého kruhu prestrelil ALEXANDER RADULOV a posiela domácich do vedenia.
    Asistencia: Denis Denisov.
    Alexander RADULOV - 3:3

36:35

Domácim sa podarilo vyrovnať. Gól strelil pred malou chvíľou spomenutý ALEXANER RADULOV, keď využil prihrávku od Grigorenka.
    Asistencie: Igor Grigorenko, Andreas Engqvist.
    Jevgenij LAPENKO - 2:3

29:48
    Soči dáva gól!
    JEVGENIJ LAPENKO posiela hostí do vedenia po úspešnom trestnom strieľaní.
    Nikita ŠČITOV - 2:2

26:36
    Vedenie CSKA dlho netrvalo. Po necelých 90 sekundách je opäť vyrovnané. Postaral sa o to NIKITA ŠČITOV, ktorý od modrej čiary trafil presne medzi betóny Lalandeho.
    Asistencie: Clay Wilson.
    Nikita ZAJCEV - 2:1

25:15

Domáci využívajú presilovku, keď je úspešný NIKITA ZAJCEV. Asistencie Igor Grigorenko, Alexander Radulov.
    Max WARN - 1:1

20:20
    Aj je bleskovo v druhej tretine vyrovnané. Postaral sa o to MAX WARN, keď využil prihrávku Emmertona.
    Asistencia: Igor Radulov, Cory Emmerton.
    Andreas ENGQVIST - 1:0

09:32

V polovici prvej tretiny je tu prvý gól. Postaral sa oň ANDREAS ENGQVIST, keď z medzikružia prestrelil Pöpperleho.
    Asistencie Alexander Radulov, Nikita Zajcev.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 10. Engqvist (A. Radulov, Zajcev), 26. Zajcev (Grigorenko, A. Radulov.), 37. A. Radulov (Grigorenko, Engqvist), 44. A. Radulov (Denisov), 58. Makarov (Nemec) – 21. Warn (I. Radulov, Emmerton), 27. Ščitov (Wilson), 30. Lapenko (t.s.)

CSKA Moskva: Lalande – Denisov, Zajcev, Grigorenko, Engqvist, A. Radulov – Nemec, Bondarev, Hjalmarsson, Da Costa, Makarov, Kiselevič, Panin, Andronov, Artjukin, Prochorkin – Naumenkov, Telegin, Korotkov, Žarkov – Kvartalnov.
    HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Wilson, Derljuk, Whitney, Ščitov, Koledov, Pervyšin, Jarvinen – Warn, Emmerton, I. Radulov – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Sčastlivij, Pettersson, Lapenkov – Krjukov, Krutov, Šiškanov – Morozov.

Rozhodca: Bondar, Cyplakov – Maťuša, Petrov