Novokuzneck – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Omsk – Barys 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 3:0 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Togliatti – Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Soči 5:3 (kon.)
Jaroslavľ – Čerepovec 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Čeljabinsk 0:0 (odl.) | Petrohrad – D. Moskva 1:2 (kon.)

Novosibirsk dal gól!
    Domáci pridávajú ešte jeden gól. Na konečných 3:0 upravuje prvá formácia Sibiru. Konkrétne JARNO KOSKIRANTA, ktorý prekonáva Proskurjakova. Asistencie: Enlund, Hersley.

58:44
    Sigarjov ochádza na trstnú lavicu. Tým pádom je definitívne o vížazovi rozhodnuté.

58:08
    Čas sa kráti a ten hrá proti hosťom. Do konca zápasu ostávajú necelé 2 minúty.

56:13
    Domáci v plnom počte.

55:17
    Domácim sa podarilo vyhodiť puk za všetky čiary. Kontru zakladajú hostia.

54:13
    Koskiranta odchádza na trestnú lavicu. Hostia si zahrajú presilovú hru.

51:21
    Ofsajd odpískal rozhodca hosťom. Vhadzovať sa bude pred modrou čiarou.

49:32
    Puk sa pohybuje po rohoch a pri mantineloch, kde oňho bojujú hráči oboch tímov. Dlhšiu dobu nebola hra prerušená.

47:16
    Hra sa presunula pred bránu hostí. Do tlaku sa dostáva domáce mužstvo. Strela od Monju mimo brány.

45:49
    Puk sa nachádza na čepeli jedného z obrancov hostí za bránkou Proskurjakova. Oba tímy striedajú.

43:27
    Začiatok druhej tretiny viac zachytili hostia, ktorým k tomu dopomohla aj presilová hra. Pri puku Lisin.

41:58

41:10
    Salák musí čeliť sérii striel a dorážiek z hokejok súpera. Zatiaľ je stav nezmenený.

40:28
    Od úvodu tretej tretiny majú k dispozícii hostia pomerne dlhú presilovú hru 5 na 3. Uvidíme, či sa im podarí vyrovnať alebo aspon vsietiť kontakný gól.

40:01

40:00

39:58
    Gimajev vyhodil puk za plexisklo takže si vyslúžil od rozhodcu dvojminútový trest. Hostia budú mať k dispozícii presilovú hru 5 na 3.

39:55
    Na ľadovej ploche sa strhla potyčka medzi Sigarjovom a Ožiganovom. Obaja odchádzajú na trestnú lavicu s dvoma minútami. Ožiganov inkasuje ešte dve minúty navyše za krosček.

Denis Vaďovský

Góly a asistencie: 5. Ullstrom (Kopejkin, Ožiganov), 14. Ullstrom (Vorošilo), 60. Koskiranta (Enlund, Hersley)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Mamašev, Ožiganov, Ignatovič, Gimajev, Iljin – Kugryšev, Koskiranta, Enlund – Monja, Ullström, Kopejkin – Šumakov, Gubin, Sannikov – Bobrov, Vorošilo, Jefimenko.
    Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Heshka, Kolář, Osipov, Glazkov, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Makarov, Gorošansky Schutz – Gorškov, Ušenin, Sigarjov – Ivanov, Barbašev, Kuznecov – Li.

Rozhodca: Grašilov, Oskirko – Aljošin, Ivanov