Fínsko U18 – SR 18 3:2 (po pr.) | Nemecko U18 – Česko U18 2:5 (kon.)
Nemecko U18
2:5 (1:2, 1:2, 0:1)
Česko U18
cz Nedeľa 28.12.2014, 18:30 • Sportzentrum, Zuchwil • Turnaj piatich krajín (U18)

Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek poslední neděle v tomto roce. (20:47:22)

Poslední utkání odehrají naši mladíci v úterý proti Švýcarsku, které ještě předtím čeká klání s Finskem. To se odehraje zítra v 18:30.

Český tým ve třetím utkání v rámci Turnaje pěti poráží Německo 5:2. Lukáš Jašek, který byl doposud nejproduktivnějším hráčem české osmnáctky dnes přidal dvě branky a jednu asistenci a nadále vede bodování našeho celku. Ostatní branky dali Dvořák, Koblížek a Zajíc. Na druhé straně se prosadil Schütz a Glemser.

60:00

56:19
    V plném počtu i Německo, hraje se pět na pět.

55:47
    Český tým kompletní.

54:19
    Německá přesilovka končí v zárodku. Tobias Fohrler (GER) potrestán dvouminutovým trestem za držení protihráče.

53:47
    Poprvé v této třetině usedá za katr český hráč. Lukáš Anděl (CZE) inkasuje dvě minuty za krosček.

51:00
    Ale mladíci z Německa přežívají i třetí po sobě jdoucí početní oslabení v této periodě.

49:00
    Ale ne na dlouho. Další faul v této třetině znamená další vyloučení. Josef Reiter (GER) vyloučen za hákování.

48:04
    Německo je kompletní.

46:19
    Německo hraje ve čtyřech, Kirchhoferův trest vypršel.

46:04
    Timeout si vyžádal Jakub Petr, trenér české reprezentace.

46:04
    Jakob Mayenschein (GER) dostává další trest. Patnáctisekundová přesilovka pět na tři pro české juniory.

44:19
    Následně potrestána německá střídačka za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Tobias Kirchhofer.

43:32
    Česko U-18 právě vstřelilo branku!
    Skvělá produktivita českých borců v přesilovkách pokračuje, nyní jí využil JOSEF ZAJÍC!
    Asistence: Filip Dvořák, Lukáš Jašek

42:50
    Maximilian Glässl (GER) vyloučen na dvě minuty.

40:01

Střely v druhé třetině: 8-13

Druhá třetina skončila tak, jako ta první. Úvodní branku dal v přesilové hře Lukáš Jašek. Přesilovka byla využitá i na druhé straně, když se prosadil Glemser. Vedení o dvě branky českým hráčům vrátil za pár minut zpět Lukáš Jašek.

David Panuška

Góly a asistencie: 7. Schütz (Dumont, Glässl), 28. Glemser (Fohrler) – 13. Dvořák (Koblížek, Kalina), 20. Koblížek (Doudera, Suchý), 24. Jašek (Suchý), 30. Jašek, 44. Zajíc (Dvořák, Jašek)

Nemecko U18: Lala (Böhm) – Glässl, Schütz, Neher, Halbauer, Kälble, Horschel, Fohrler, Mewes – Bernhardt, Drews, Mayenschein – Kirchhofer, Napravnik, Spitzner – Dumont, Körner, Kopp – Glemser, Reiter
    Česko U18: Kváča (Růžička) – Kalina, Adámek, Hájek, Doudera, Hronek, Vala, Zajíc, Franc – Dvořák, Koblížek, Jašek – Anděl, Suchý, J. Dufek – Svoboda, Kusý, Furch – A. Dufek, Werbik, Procházka

Rozhodca: Grossen,Weber – Duarte, Wolf