Pittsburgh – Vancouver 0:3 (kon.) | Carolina – Washington 1:2 (kon.) | Toronto – NJ Devils 3:5 (kon.)
Florida – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.) | Detroit – Dallas 5:2 (kon.) | Tampa Bay – Buffalo 5:0 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 1:2 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:3 (kon.) | Calgary – Colorado 4:3 (po pr.)
Arizona – LA Kings 0:4 (kon.) | San Jose – Boston 7:4 (kon.)
Nashville Predators
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
St. Louis Blues
cz Piatok 05.12.2014, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

53:14
    Petteri Lindbhom fauloval ve vlastní třetině, za což dostal dvouminutový trest. Vzápětí se strhla potyčka. Ta nic nemění na tom, že Predátoři budou hrát druhou početní převahu v zápase.

45:30
    Komplikace pro Predátory. Ekholm vyhodil kotouč bekhendem do hlediště a už smířeně usedá za katr.

39:28
    Na konci druhé třetiny si svou první přesilovku v zápase zahrají domácí. Dvě minuty za držení dostal Patrick Beglund.

27:09
    Druhou přesilovou hru v zápase si zahrají hosté. Rozhodčí udělil trest domácí střídačce za příliš mnoho hráčů na ledě.

16:53
    První přesilovou hru v zápase si zahrají hosté. Dvě minuty za hákování dostal Mike Ribeiro.

Václav Petrů

Góly a asistencie: 15. Forsberg (Ribeiro), 20. Nyström (Ribeiro, Fisher), 22. Ribeiro (Neal, Forsberg), 50. Wilson – 6. Tarasenko (Steen), 24. Tarasenko (Gunnarsson, Stastny), 53. Schwartz (Shattenkirk)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Jones, Volčenkov, Ellis, Ekholm – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Jänkrok, Wilson – Jokinen, Fisher, Cullen – Beck, Bourque, Nyström
    St. Louis Blues: Brodeur (Allen) – Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Gunnarsson, Cole, Lindbhohm – Tarasenko, Lehterä, Steen – Oshie, Stastny, Schwartz – Backes, Berglund, Ott – Reaves, Lapierre, Butler

Rozhodca: McCauley, O´ Rourke – Henderson, Heyer

Diváci: 16 409