Jugra Chanty-Mansijsk – Kazaň 4:3 (2:1 po s.n.) | Soči – Záhreb 6:2 (kon.) | Nižnekamsk – Jekaterinburg 1:4 (kon.)
D. Moskva – HC Slovan 7:2 (kon.) | Viťaz – Dinamo Minsk 3:5 (kon.)
Dynamo Moskva
7:2 (4:0, 1:2, 2:0)
HC Slovan Bratislava
Piatok 05.12.2014, 17:30 • Lužniki Palace of Sports • KHL

Dámy a páni, dnešné stretnutie sa skončilo. Domáci o svojom víťazstve rozhodli prakticky už v prvej tretine, ktorú vyhrali 4:0. Slovan sa ešte síce v druhej tretine spamätal, no v tretej tretine domáci žiadne problémy nepripustili. Slovan si tak na dvojzápasovom tripe nepripísal ani bod a po prehre v Soči (4:1), prehral aj na ľade Dinama Moskva vysoko 7:2. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný piatkový večer. (19:48:35)

60:00

59:27
    O zmenu skóre sa ešte snažil Jeglič ale jeho strela bola zblokovaná.

59:05
    Prebieha posledná minúta zápasu.

58:47
    Menší závar pred Yeremenkov. Tičarovú strelu ale ruský brankár kryje.

58:10
    Diváci sa v Lužnikách bavia. Štadiónom sa teraz nesie ďalšia mexická vlna.

57:40
    Dnešné stretnutie sleduje 4672 divákov.

57:00
    Zápas už stratil svoje tempo a už sa iba dohráva.

56:26
    Úspešný zákrok pre Janusa. Z pravej strany vystrelil Konstantin Volkov, no k jeho dnešnej asisitencí gól nepridal.

55:50
    Tentokrát zahrozil aj Slovan jeho akcia zmenu stavu nepriniesla.

55:28
    Domáci hokejisti sa opäť rútili do prečíslenia 2 na 1 ale tentokrát ich obrana belasých dokázala zastaviť.

55:01
    Do konca zápasu ostáva posledných 5 minút.

54:20
    Ďalšiu útočnú akciu rozohrávajú domáci až od Yeremenkovej brány.

53:47
    Slovan mohol znížiť stav zápasu. Milan Bartovič vystihol rozohrávkou domácich, peknou prihrávkou našiel Murleyho, ktorý ale sám pred brankárom Yeremenkom neuspel.

53:10
    S nahodením Ölveckého nemal Yeremenko najmenšie problémy.

52:35
    Akciu Ticara výborne zastavili domáci obrancovia.

51:47
    Hra sa odvíja v strednom pásme. Ani jeden z tímov sa aktuálne príliš do útoku nehrnie.

50:34
    Prebieha posledná desaťminútovka duelu.

Miroslav Kováčik

Góly a asistencie: 7. Daugavins (Gorovikov), 9. Karpov (Volkov), 14. Kokarev (Mosalyov), 19. Karpov (Volkov, Novák), 22. Tsvetkov (Kokarev, Vishnevsky), 44. Daugavins (Novák), 51. Karsums (Karpov) – 32. Netík (Tičar, Jeglič), 36. Baranka (Netík)

Dynamo Moskva: Yeryomenko (Lazushin) – Novák, Vishnevsky, Koryagin, Yalasvaara, Solovyov, Mirnov, Osipov – Daugavins, Gorovikov (C), Pestushko, Karpov, Volkov, Karsums, Tsvetkov, Kokarev, Mosalyov, Soin, Babenko, Glazachev – Bryukvin.
    HC Slovan Bratislava: Janus (Baroš), Brejčák, Baranka, Starosta, Štajnoch, Sersen, Luža – Ružička, Nedorost, Vondrka, Murley, Surový, Bartovič (C), Netík, Tičar, Jeglič, Šťastný, Bližňák, Ölvecký

Rozhodca: Gofman, Zacharov – Parfenov, Sysuev