Jugra Chanty-Mansijsk – Kazaň 4:3 (2:1 po s.n.) | Soči – Záhreb 6:2 (kon.) | Nižnekamsk – Jekaterinburg 1:4 (kon.)
D. Moskva – HC Slovan 7:2 (kon.) | Viťaz – Dinamo Minsk 3:5 (kon.)

Dinamo Minsk dal gól!
    O víťazovi je rozhodnuté! Do prázdnej bránky sa triafa PAUL SZCZECHURA. Asistencie: Vesce, Kaljužnyj.

59:20
    Oddychový čas domácich.

59:05
    Prebieha posledná minúta riadnej hracej doby. Brankár domácich je už ne striedačke.

57:13
    Horák posielal puk na Kousala, ktorého na mantinel pritlačil jedne z hráčov hostí. Hra je zastavená.

55:41
    Posledná päťminútovka riadnej hracej doby. Podolsk sa snaží vytvoriť si záverečný tlak. Pri puku však Minsk.

53:03
    Do šance sa pokúšal natlačiť Afinogenov. Obrana hostí však dokázala jeho pokus zastaviť.

51:27
    Čas hrá proti domácim. A ten sa už kráti. Podolsku ostáva už len necelých 9 minút na vstrelenie vyrovnávajúceho gólu.

49:16
    Domáci v plnom počte.

48:53
    Tvrdá strela Vesceho. Lisutinov krásny pohotový zákrok. Pri puku hostia.

47:16
    TEraz si vykúšajú presilovku aj hostia. Na lavicu hanby sa porúča Vyglazov.

47:00
    Hostia v plnom počte.

46:05
    Hostia sa oslobodzujú. Puk končí u Lisutina.

45:00
    Nogačjov putuje na trestnú lavicu. Príležitosť pre domácich na vyrovnanie.

44:20
    V štatistike striela na bránu majú navrh hostia, ktorí vedú nad svojim súperom v pomere 14-23.

42:05
    Aktívnejšie začali hostia. Lisutin si pripísal pár úspešných zákrokov.

40:28
    V záverečnej tretine vyhrali buly domáci, ktorí zaostávajú za súperom o jeden gól.

40:01

40:00

Denis Vaďovský

Góly a asistencie: 2. Afinogenov (Makejev, Semjonov), 12. Makajev (Kučerjavenko), 32. Kučerjavenko (Klimontov) – 6. Elisson (Vesce, Šinkevič), 16. Vesce (Elisson, Bailen), 20. Cheechoo (Kaljužnyj, Bailen), 34. Elisson (Vesce), 60. Szczechura (Vesce, Kaljužnyj)

Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Sateri) – Grebeškov, Verešagin, Semjonov, Klimontov, Selezňjov, Golovkov, Kudinov – Horák, Kousal, Kempe – Kučerjavenko, Afinogenov (C), Makejev – Vyglazov, Šitikov, Jakubov – Tcyganov, Koroljov, Mamin.
    HC Dinamo Minsk: Taylor (Karnaučov) – Krajíček, Goroško, Nogačjov, Bailen, Šičnevič, Lisovec, Kaznadej – Kaljužnyj (C), Cheechoo, Szczechura – Linglet, Elisson, Vesce – Kulakov, Meleško, Gavrus – Drozd, Materuchin, Stepanov.

Rozhodca: Karabanov Sergei, Olenin Konstantin-Menshikh Roman, Sazonov Ivan