Poprad – Piešťany 4:1 (kon.) | Martin – Žilina 2:1 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 5:2 (kon.)
Skalica – Košice 3:1 (kon.) | Zvolen – Trenčín 4:2 (kon.)
HK Poprad
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
ŠHK 37 Piešťany
Utorok 18.11.2014, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

50:21
    Piešťany si zahrajú presilovku. Na dve minúty za hákovanie odchádza Samuel Takáč.

42:48
    Hostia si zahrajú presilovku. Na dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou odchádza Marek Pitka.

39:09
    Presne 29 sekúnd si ešte domáci zahrajú početnú prevahu o dvoch hráčov. Na trestnú lavicu odchádza v týchto chvíľach Tomáš Klempa, ktorý dostal dve minúty kvôli podrazeniu.

37:38
    Poprad si v závere tretiny vyskúša presilovú hru. Eduard Šedivý dostáva dve minúty za držanie.

34:36
    Piešťany si zahrajú presilovú hru, pretože hráčska lavica Popradu dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade. Trest si odchádza odsedieť Ľubomír Dinda.

27:46
    Popradskí hokejisti si zahrajú v početnej prevahe. Na dve minúty za vyhodenie puku odchádza Marcel Holovič.

08:55
    Piešťany si zahrajú aj presilovú hru. Marek Pitka odchádza na dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

04:07
    Presilová hra pre Poprad. Branislav Rapáč odchádza na dve minúty za podrazenie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 15. Kroták (Takáč), 20. Kroták (Paločko, Takáč), 28. Gápa (Bartečko), 57. Bartečko (T. Sýkora, Boltun) – 39. B. Rapáč (Peško)

HK Poprad: Kostúr (Sedlačko) – Suchý, Kurali – Fabian ("A"), Dinda – Kasík, Malina – Makovský, Pitka – Bartečko ("A"), Boltun, T. Sýkora – Paločko, Takáč, Kroták ("C") – Hvila, Paukovček, Matis – Gápa, Mlynčár, M. Nagy
    ŠHK 37 Piešťany: Šúrek (Patrik Rybár) – Šedivý, Kotaška – Brňák ("C"), Hamrák – Bučka, Hluch – Konečný, Holovič ("A"), Klempa – B. Rapáč, Pašek, Kutálek – Románek ("A"), Peško, Vaculín – Srnec, F. Hudec

Rozhodca: Lauff – Bogdaň, Gavalier