Poprad – Piešťany 4:1 (kon.) | Martin – Žilina 2:1 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 5:2 (kon.)
Skalica – Košice 3:1 (kon.) | Zvolen – Trenčín 4:2 (kon.)
HK VITAR Martin
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
MsHK Žilina
Utorok 18.11.2014, 17:00Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:51:39)

59:53
    Žilina oddychový čas.

59:20
    Posledné sekundy a Žilina stále v pásme.

58:23
    Vhadzuje sa pred Čechom 97 sekúnd pred koncom.

57:39
    Zverenci trénera Jaroslava Toroka, držia svojho súpera v strednom pásme – veľmi ďaleko od domácej svätyne.

56:55
    Domáci v plnom počte.

56:00
    Za Martin zabojoval aj Tomáš Klíma, ktorý získal dôležité sekundy a Turčania sa zrejme ubránia.

55:31
    Taktický obranný zákrok Fujeríka spôsobil to, že Žilina je mimo streleckej pozície aj mimo útočného pásma.

54:55
    Dve minúty pre Mareka Kolbu za faul kolenom.. Martin bude prežívať krušné chvíle.

54:13
    Markovič pekne zatočil žilinskou obranou – snažil sa nájsť svojho spoluhráča, ktorý bol výborne postavený, no obrana Žiliny bola proti.

53:43
    Štepan Novotný nebol ďaleko od toho, aby bol sám pred Čechom.

52:53
    Dlhšie sa nehrá, hostia sú v útočnom pásme nasťahovaní, no nevedia založiť rozhodujúcu akciu aj vďaka obetavým hráčom Martina, ktorí sa poctivo hádžu do striel.

52:00
    Valášek z ťažkého uhlu vypálil – Čech pozorný.

51:21
    Vynikajúca pozičná hra Markoviča a Vargu, ktorí jednoduchou hrou pomohli svojim obrancom a zabránili útočnému výpadu Žiliny.

50:48
    Kanko potom opäť vytvoril správny vietor spolu s Rusnákom, keď musel Čech prerušiť hru pred dobiedzajúcimi hráčmi Žiliny.

50:19
    Petr Kanko sa snažil ohroziť Čecha strelou spoza bránky, veľa nechýbalo.

49:49
    Obrovská šanca hostí – Štepan Novotný nastrelil žŕdku, po tom čo Čechovi prepadla jeho strela z lapačky na hornú žŕdku.

48:28
    Hostia sa nedokážu predrať do útočnej tretiny s tým, že by získali väčšie množstvo sekúnd pred Čechom a vytvorili si tak tlak.

47:48
    Hostia v plnom počte.

Jozef Čelestiak

Góly a asistencie: 24. Varga (Ďatelinka, Fujerík), 30. Matejka (Markovič, Fujerík) – 38. Procházka (Hudec)

HK VITAR Martin: Čech (Dzubina)