Chabarovsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Vladivostok – Novgorod 4:1 (kon.) | Novosibirsk – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:4 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Barys 1:2 (kon.)
Togliatti – Ufa 0:2 (kon.) | Nižnekamsk – Kazaň 2:3 (kon.) | D. Moskva – Viťaz 6:4 (kon.)
Admiral Vladivostok
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Utorok 30.09.2014, 11:00KHL

Domáci rozhodli o svojej výhre v tretej tretine, tri góly a konečné skóre 4:1 hovorí za všetko. Tri body teda ostávajú doma. Ja ďakujem za pozornosť. (13:24:06)

60:00

59:23
    Vladivostok dal gól! Prázdna brána Torpeda a gól, ktorý zaznamenáva ENVER LISIN znamená jedno – tri body ostávajú doma vo Vladivostoku.

58:23
    Hostia začínajú zakladať útok, veľa času im ale neostáva.

57:29
    Galuzinova bomba z ľavého kruhu mierila nad bránku domácich.

55:59
    Jachin schoval puk v lapačke pred dotierajúcim Richardom Gyngem.

54:11
    Strela Valentenka od modrej bola tečovaná a skončila iba v rohu klziska.

52:15
    Vladivostok je nasťahovaný pred bránkou Jachina. Domácim ale chýba streľba.

51:13
    Za hákovanie je vylúčený hosťujúci Viktor Drugov, šanca hostí sa zmenšuje.

50:30
    Domáci sa nikam neponáhľajú, nemajú tiež kam a čakajú na chyby Novgorodu v obrane.

48:00
    V útočnom pásme už hráči Torpeda. Domácich oslobodzuje Lisov, len za cenu zakázaného uvoľnenia.

46:48
    Hostia mení brankára. Kasutina nahradil Jachin.

46:40
    Time-out hostí.

46:40
    Vladivostok dal gól! Domáci rýchlo odskakujú na rozdiel dvoch gólov. Puk sa dostal ku Zemčjonokovi, ktorý vypálil od modrej čiary, pred bránkou sa puk odrazil a ALEXANDER GOROŠKOV nemal problém puk zasunúť do brány. Asistencie: Arťom Zemčjonok

45:27
    V bránkovisku hostí sa zjavil Gynge, ktorý ale neprepasíroval puk za chrbát ležiaceho Kasutina.

44:31
    Icing pre Admiral, ktorý sa tým pádom oslobodzuje.

43:30
    Na druhej strane stál pred domácim brankárom Makarov, ani teraz sa mu nepodarilo streliť gól.

42:59
    Vladivostok dal gól! Teraz stálo pri domácich kusisko šťastia! NICLAS BERGFORS vypálil po ľadek pravej tyči Kasutinovej brány, prekvapený brankár musí loviť puk zo svojej brány po druhýkrát. Bez asistencie.

40:59
    Grigorjev skúsil prízemný strelu, ktorá preletela bez povšimnutia okolo ľavej tyče domácej bránky.

40:20
    Opäť to boli hostia, ktorým sa podarilo vyhrať úvodné buly.

40:01

Skončila druhá tretina dnešného stretnutia. Domáci sa snažilii v druhej tretine vyrovnať, čo sa im zásluhou Bergfors podarilo. Do tretej časti tak pôjdeme za vyrovnaného stavu a uvidíme, ako dnešný zápas dopadne.

40:00

39:40
    Domáce majú puk na svojich hokejkách a nevyzerá to, že by chceli čo i len vystreliť.

38:23
    Hrá sa v plnom počte.

37:31
    Hostia sa nemôžu dostať do pásma, nie to sa v ňom usadiť.

36:23
    Pred koncom druhej tretiny si zahrajú hostia presilovú hru. Denis Kuzmin je vylúčený na dve minúty za krosček.

35:45
    Vladivostok dal gól! NICLAS BERGFORS si nakorčuľoval aj s pukom pred Kasutina a nebezpečne vystrelil. Jeho strela skončila v bráne! Bez asistencii.

34:25
    Po ľavej strane sa dostal pred bránku Sigarjov, ktorý hoci tiesnený obrancami aj tak zakončil, Kasutin si s jeho pokusom poradil.

32:33
    Bergfors dostával prihrávku do úniku, ale v poslednej chvíli mu puk preskočil hokejku, škoda.

31:00
    Admiral v plnom počte, domáci sa zubami nechtami ubránili.

29:48
    Domáci sa oslobodzujú, vyhadzujú cez všetky čiary.

29:29
    Wojtek Wolski mohol pridať druhý gól, keď mal pred sebou po prihrávke Makarova prázdnu bránu. Nedal!

29:00
    Ugarov je vylúčený za hákovanie, hostia majú šancu na zvýšenie náskoku

27:40
    Domáci sú v tlaku, ďalšiu ranu z kruhu vyrazil Kasutin len pred seba.

27:15
    Z ľavej strany pálil Alexej Ugarov, ale Kasutin si postrážil medzeru medzi betónmi.

26:16
    Torpedo s plným počtom hráčov.

26:01
    Rozhodca Nesterov zostal ležať po súboji s jedným z hráčov, na ľade. Vyzerá, že bude v poriadku.

25:40
    Domáca presilovka nie je vôbec efektívna, nedarí sa im.

24:59
    Obrana hostí si poradila aj tentoraz, puk vyhadzuje cez všetky čiary.

24:16
    V strednom pásme si počínal nedovolene hosťujúci Wolski, ktorý je vylúčený na dve minúty za krosček.

22:01
    Tentoraz pálil od modrej Lisov, Kasutin opäť v pozore.

21:05
    Kasutin s úspešným zákrokom po strele jedného z hráčov Admiralu.

20:30
    Po vyhratom buly sa snažili hostia o útok, neúspešne.

20:01

Je za nami prvá tretina, domáci začali vo veľkom tempe výsledkom čoho boli tri vylúčenia na strane Novgorodu. Avšak z gólu sa radovali práve hostia zásluhou Wojteka Wolského, ktorý poslal Novgorod do vedenia. Do konca tretiny už gól nepadol, uvidíme koľko ich padne v tretine druhej.

20:00

19:20
    Demaginova formácia zatlačila domácich, tí sa zatiaľ dobre bránia.

18:00
    Ofsajd domáceho celku zabrzdil celú akciu.

17:15
    Hrá sa zo strany na stranu, avšak puk furt končí len v strednom pásme, brankári bez práce.

16:30
    Nahodenie od Kazionova radšej Proskurjakov kryje v lapačke a prerušuje hru.

15:15
    Domáci prežili prvé oslabenie v zápase bez inkasovania.

14:30
    Hráči Vladivostoku sa oslobodzujú a vyhadzujú puk z pásma po miernom tlaku hostí.

13:15
    Presilovku si zahrajú aj hostia. Lisin je vylúčený na dve minúty za držanie.

13:03
    Torpedo s piatimi hráčmi.

12:50
    Lisinova rana končí po teči vedľa ľavej tyče Kasutinovyejbránky.

12:26
    Kuljomin nevyhodil rybičkou puk z pásma von, domáci tak naďalej ohrozovali Kasutina, ktorý ale nakoniec chytá strelu od Pyetta.

11:03
    Chomitskij je vylúčený na dve minúty a hostia si zahrajú tretiu presilovú hru.

09:30
    Domáci v ofsajdovom postavení, presilovka sa kráti.

08:59
    Domáci sú v pásme, kde kombinujú. Kasutin musel následne prerušiť hru.

08:01
    Z tlaku domáci vyťažili ďalšiu presilovú hru. Kazionov si ide oddýchnuť na trestnú lavicu za sekanie.

07:00
    Hostia stále pod tlakom, domáci sa ale nevedia gólovo presadiť.

05:30
    Kasutin zachraňuje po šanci domáceho celku, ktorý chce rýchlo vyrovnať.

04:38
    Torpédo Novgorod dal gól!
    WOJTEK WOLSKI sa dostal pred bránkou k puku, urobil otočku o 360 stupňov a zamieril presne k žrdi. Asistencie: Sakari Salminen

04:15
    Domáci nevyužili presilovku.

03:50
    Galuzin pálil bekhendom, ale jeho pokus bol veľmi nepresný.

03:25
    Hostia vyhadzujú puk von z pásma. Domácim sa zatiaľ nedarí, zatiaľ ani jedna strela na bránu!

02:15
    Na dve minúty si ide oddýchnuť Krasnoslobodcev za hákovanie. Prvé vylúčenie a presilovka Admiralu.

01:45
    Po neprehľadnej situácii pred bránkou zasahuje Kasutin, puk kryje v lapačke.

00:15
    Úvodné buly pre hostí, ktorí sa rútia do pásma.

00:01

Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Lisov, Zemčjonov, Kolář, Pyett, Volodin, Davydov, Kumin – Lisin, Bergfors, Gynge, Ugarov, Gorošanskij, Makarov, Nesterov, Sigarjov, Zubov, Goroškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Jachin) – Grigorjev, ValentEnko, Hietanen, Osipov, Chomitskij, Makarov, Bernatskij – Wolski, Galuzin, Salminen, Immonen, Drugov, Nokelainen, Demagin, Krasnoslobodcev, Dm. Kazionov, De. Kazionov, Kuljomin, Jamkin

Rozhodca: Cyplakov, Čerenkov – Ivanov, Nesterov.

Krásne, dobré dopoludnie. Vítam Vás pri sledovaní ďalšieho zo zápasov KHL, kde sa dnes stretne domáci Admiral Vladivostok, ktorý privíta na svojom ľade Torpedo Nižnij Novgorod. Úvodné vhadzovanie je naplánované na 11.00. Sledujte dnešné onlajn prenos a buďte s nami.

Torpedo Nižnij Novgorod

Torpedo je na deviatej pozícii v západnej konferencii, keď dokázal z desiatich odohraných stretnutí vyťažiť štrnásť bodov, za tri výhry, výhru aj prehru v nájazdoch, dve prehry po predĺžení a tri prehry. Hostia dnes pôjdu do zápasu v úlohe miernych favoritov, čo však nemusí byť vôbec výhodou.

Sakari Salminen 6 (3 + 3)

Domáci Vladivostok má odohraných v tomto ročníku KHL už deväť stretnutí s bilanciou dvoch výhier a sedem prehier. S celkovým počtom šiestich bodov sa Admiral nachádza na predposlednej trinástej priečke východnej konferencie. Vedenie tímu nie je iste s doterajšími výsledkami spokojné a tím urobí všetko preto, aby dnes naplno zabodoval.

Logan Pyett 6 (3 + 3)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 11:00.

Jakub Mitter

Góly a asistencie: 36. Bergfors, 43. Bergfors, 47. Goroškov (Zemčjonok), 60. Lisin – 5. Wolski (Salminen)

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Lisov, Zemčjonov, Kolář, Pyett, Volodin, Davydov, Kumin – Lisin, Bergfors, Gynge, Ugarov, Gorošanskij, Makarov, Nesterov, Sigarjov, Zubov, Goroškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin

Rozhodca: Cyplakov, Čerenkov – Ivanov, Nesterov