Chabarovsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Vladivostok – Novgorod 4:1 (kon.) | Novosibirsk – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:4 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Barys 1:2 (kon.)
Togliatti – Ufa 0:2 (kon.) | Nižnekamsk – Kazaň 2:3 (kon.) | D. Moskva – Viťaz 6:4 (kon.)
Avtomobilist Jekaterinburg
1:4 (0:2, 1:2, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Utorok 30.09.2014, 15:00KHL

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (17:35:30)

Je dobojované! Magnitogorsk už v poslednej tretine viacmenej len kontroloval svoj trojgólový náskok a domáci sa k ničomu nedokázali dostať, respektíve im to hostia nedovolili. Magnetka si z Jekaterinburgu odnáša tri body po víťazstve 1:4.

60:00

59:29
    Batyršin ešte dostáva 2+10 minút za úder do hlavy a krku.

58:01
    Zápas už nemá tempo a dve minúty pred koncom je už o víťazoci rozhodnuté.

56:50
    Košečkin zakročil lapačkou proti strele Lazareva.

55:38
    Domácim sa veľmi rýchlo kráti čas sa korigovanie aktuálneho skóre, Metallurg má všetko pod kontrolou.

52:40
    Metallurg už príliš netvorí a necháva hrať domácich. Košečkin pokryl strely Jegina a Tenjeho.

50:20
    Hostia majú puk vo svojom držaní a domácich necelých desať minút pred koncom tretej tretiny nepúšťajú do zakončenia.

49:50
    Magnitogorsk hrá v plnom počte.

49:10
    Veľkú príležitosť mal až Lazarev, ale ten nedokázal puk poslať do odkrytej časti bránky.

48:15
    Jekaterinburg sa drží v útočnom pásme, ale zatiaľ sa nevie dostať do šancí.

47:50
    Potechin dostáva 2 minúty za filmovanie.

47:43
    Na modrej sa po prihrávke Minchova dostal k strele z prvej Trjamkin, ale jeho pokus zachytil Košečkin vo výstroji.

46:28
    Avtomobilist hrá v plnom počte.

45:40
    Magnitogorsk síce kombinuje v útočnom pásme,ale nie je nebezpečný. S nahodením Junkova si poradil Jakub Kovář.

44:28
    Presilovka pre hostí. Megalinskij dostáva 2 minúty za držanie.

42:15
    Pred bránku si nakorčuľoval Bumagin, ale Košečkin si proti jeho strele poradil vyrážačkou.

40:01

Martin Platko

Góly a asistencie: 40. Brulé (Michnov) – 5. Zaripov (Mozjakin), 16. Mozjakin (Zaripov, Kovář), 22. Grigorenko (Lee), 35. Kamenev (Mozjakin)

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Lobanov) – Lepistö, Viklund, Metljuk, Megalinskij, Jegin, Trjamkin, Antonov, Postnikov – Petružálek, Brulé, Simakov – Bumagin, Krysanov, Lazarev – Lewandowski, Jemelejev, Lapenkov – Michnov, Popov, Golyšev.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Lee, Tereščenko, Batyršin, Bereglazov, Ibragimov – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Jakucenja, Osala, Kamenev – Šafigulin, Kosov, Potechin – Pare, Junkov, Grigorenko – Timkin.

Rozhodca: Bulanov, Naumov – Medvedev, Lazarev