Chabarovsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Vladivostok – Novgorod 4:1 (kon.) | Novosibirsk – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:4 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Barys 1:2 (kon.)
Togliatti – Ufa 0:2 (kon.) | Nižnekamsk – Kazaň 2:3 (kon.) | D. Moskva – Viťaz 6:4 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
CSKA Moskva
Utorok 30.09.2014, 14:00KHL

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (16:33:26)

Je dobojované! Tretia tretina priniesla tri góly a zaujímavý hokej. Moskovčania sa dostali gólom Prochorkina v 47.minúte do vedenia, ale Sibir v 53.minúte Gubinom dorovnal na 2:2. Pokračovalo sa však v aktívnej obojstrannej hre a v 57.minúte rozhodol o víťazstve CSKA Alexander Radulov.

60:00

59:24
    Keďže sa bude vhadzovať v strednom pásme, tak Koskinen sa vracia do bránky.

58:40
    CSKA sa oslobodzuje za cenu zakázaného uvoľnenia.

58:05
    Sibir posiela Koskinena na striedačku a skúša hru v šestici!
    RADULOV - 2:3

57:25
    CSKA Moska dala gól!
    A hostia sa dostávajú opäť do vedenia! Prihrávku Zajceva z pravej strany tečoval ALEXANDER RADULOV. Asistencie: Nikita Zajcev.

56:13
    Kombinácia Sibiru nepriniesla nebezpečné zakončenie. Thuresson sa nedohodol s Monjom.

55:25
    Hosťujúci Radulov si vzal veľké sústo a proti presile o puk logicky prišiel.

54:07
    Narazenie Sannikova na mantinel ponechal rozhodca bez reakcie. To sa nepáči domácim fanúšikom.

52:50
    Domáci získali elán. Monja skúšal šťastie z ľavej strany, ale Galimov nemal veľa práce.
    GUBIN - 2:2

52:38
    Novosibirsk dal gól!
    A je vyrovnané! Z ľavej strany vystrelil Thuresson, ale Galimov puk vyrazil pred OLEGA GUBINA, ktorý ho do prázdnej bránky bez problémov dorazil. Rozhodca ešte musel platnosť gólu overovať, keďže Gubin si pomohol korčuľou. Asistencie: Andreas Thuresson.

50:40
    Hostia sa už desať minút pred koncom tretej tretiny koncentrujú prevažne na bránenie. Teraz však Radulov s Da Costom mierne vystrašili Koskinena.

48:50
    V dobrej pozícii bol na medzikruží Monja, ale keďže zaváhal, tak sa k strele nedostal. O chvíľu neskôr Kugryšev mieril nepresne.

47:20
    Sibir musí pridať, keďže už v druhej tretine boli hostia aktívnejší a mali viacero príležitostí.
    PROCHORKIN - 1:2

Martin Platko

Góly a asistencie: 27. Hersley, 53. Gubin (Thuresson) – 29. Da Costa (Radulov), 47. Prochorkin (Billins, Stas), 58. Radulov

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Alexejev, Hersley, Gimajev, Belov, Ožiganov, Ignatovič, Konev – Monja, Enlund, Thuresson – Kugryšev, Koskiranta, Kopejkin – Sannikov, Gubin, Šumakov – Vorošilo, Bobrov, Butuzov
    CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Zajcev, Denisov, Billins, Kiselevič, Panin, Jegoršev, Mamin, Mišarin – Radulov, Da Costa, Grigorenko – Arťuchin, Prochorkin, Muršak – Žafjarov, Stas, Andronov – Eager, Korotkov, Žarkov

Rozhodca: Gašilov, Ronn – Misjur, Raming