Chabarovsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Vladivostok – Novgorod 4:1 (kon.) | Novosibirsk – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:4 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Barys 1:2 (kon.)
Togliatti – Ufa 0:2 (kon.) | Nižnekamsk – Kazaň 2:3 (kon.) | D. Moskva – Viťaz 6:4 (kon.)
Amur Chabarovsk
4:5 (0:1, 1:3, 3:1)
Severstaľ Čerepovec
Utorok 30.09.2014, 10:00KHL

Zaujímavá tretia tretina skončila! Amur to poriadne rozbehol, prehrával 1:5 a zrazu sa zápas končí výsledkom 4:5, bolo to veľmi tesné, hráči Čerepovcu mali určite poriadne nervy. Tri body teda patria hosťom. Ja sa s týmto konštatovaním s Vami lúčim, dopísnaia. (12:34:44)

60:00

59:55
    Chabarovsk dal gól!
    Domácim sa v samom závere zápasu ešte podarilo znížiť na rozdiel jediného gólu, Druhýkrát v zápase sa presadzuje DMITRIJ LUGIN, Špirko si pripisuje tretiu asistenciu. Asistencie: Rastislav Špirko a Dmitrij Tarasov

58:58
    Vadim Berdnikov je vylúčený za držanie protihráča, šanca pre Amur.

52:21
    Severstal ale teraz oslabovku prečkal.

50:21
    Šefer na trestnú lavicu, Amur sa snaží zdramatizovať tento zápas!

49:51
    Domácim hokejistom sa podarilo presilovku využiť! Ďalšia asistencia pre Rastislava Špirka, do čierneho sa triafa DMITRIJ LUGIN! Asistencie:Rastislav Špirko a Dmitrij Tarasov.

48:36
    Koršček od Černova, šanca pre Amur.

48:12
    Domáce znižujú opäť na rozdiel troch gólov. Kombináciu druhého útoku gólom zakončuje MICHAIL FISENKO! Asistencie: Rastislav Špirko a Dmitrij Tarasov.

44:44
    Severstal Čerepovec dal gól!
    ANATOLIJ NIKONTSEV strieľa piaty gól Čerepovca! O víťazovi dnešného stretnutia je určite rozhodnuté. Domáci nemajú šancu. Asistencie: Marek Kvapil

43:11
    Domáci nedokázali využiť ani túto presilovku.

41:11
    Presilovka pre Amur, trestná lavica sa otvára pre Kvapila.

40:01

Čerepovec tromi gólmi v druhej tretine zdá sa, rozhodol o osude tohto stretnutia. Už len 20 minút ich delí od zisku troch bodov. Zabojujú ešte domáci?

40:00

38:30
    V závere druhej tretiny strieľajú hostia štvrý gól, dáva ho SERGEJ MONACHOV! Asistencie: Jevgenij Mons

38:00
    Safarov na ľade, Amur neefektívny.

36:00
    Presilová hra pre Čerepovec, za podrazenie je vylúčený obranca Kirill Safronov.

32:07
    DMITRIJ TARASOV nariadené trestné strieľanie premieňa!

Jakub Mitter

Góly a asistencie: 33. Tarasov, 49. Fisenko (Špirko, Tarasov), 50. Lugin (Špirko, Ta), 60. Lugin (Špirko, Tarasov) – 9. Šefer, 29. Šefer (Kagarlickij), 31. Nikoncev (Kagarlickij, Stoljarov), 39. Monarchov (Mons), 45. Nikontsev (Kvapil)

Amur Chabarovsk: Borisov (Bolšakov) – Loginov, Safronov, Ježov, Taimi, Pereťjagin, Tereščenko, Kurbatov, Terjajev – Špirko, Tarasov, Lugin – Niinimaki, Miklík, Haščák – Fisenko, Orlov, Abramov – Baškirov, Litovčenko, Železnov
    Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Šefer, Lukin, Almqvist, Urbom, Stašenko, Šinin, Arzamascev – Kagarlickij, Stoljarov, Bučnevič – Ullstrom, Nikoncev, Kvapil – Mons, Černov, Monachov – Berdnikov, Kupcov, Kazakovcev – Kovyršin

Rozhodca: Beljajevl Buturlin – Metalnikov, Sirotkin.