Kometa Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | Olomouc – Nitra 1:3 (kon.) | Trenčín – Žilina 1:2 (kon.)
Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Debrecín 5:6 (kon.) | Skalica – K. Vary 1:5 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:1 (kon.) | Plzeň – Slavia 1:0 (kon.) | Poruba 2011 – Polsko U20 5:0 (kon.)
Mor. Budějovice – Břeclav 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Havířov – Prostějov 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Klášterec nO – Sokolov 0:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 6:5 (2:1 po s.n.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:3 (2:0 po s.n.) | Zlín – Zvolen 1:5 (kon.)
Znojmo – Mladá Boleslav 5:7 (kon.) | Opava – Vsetín 3:4 (1:2 po s.n.) | Senica – Trnava 4:2 (kon.)
Nové Zámky – SHK Hodonín 8:3 (kon.) | Piešťany – Moser Medical Graz 99ers 5:6 (po pr.)
po s.n. (2:0)
HC Stadion Vrchlabí
4:3 (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
cz Utorok 26.08.2014, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • Prípravný zápas

Skončilo nám utkání mezi domácím HC Stadion Vrchlabí a hostujícím HC Vlci Jablonec. Domácí se zásluhou Fořta dostali ve třetí části do vedení 3:2. Na jeho branku odpověděl v třiapadesáté minutě Nevyhoštěný, který tak poslal utkání do prodloužení, ve kterém branka nepadla a rozhodnout tak musely nájezdy. Za domácí se trefil postupně Vlach a Bláha. Za hosty neuspěl nikdo. Proto tak vítězí v dnešním utkání Stadion Vrchlabí 4:3 po samostatných nájezdech. (20:35:21)

65:00
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Ke třetímu nájezdu za domácí se rozjel TOMÁŠ BLÁHA, který se trefuje do levého horního růžku a rozhoduje tak dnešní utkání.

Vašek trefuje domácího gólmana pouze do betonů.

Druhou sérii začal Jan Matějka, který zkoušel střelu mezi betony. Bouška si mezeru pohlídal.

Jablonecký Lacek zkusil to samé, ale Neužil chytá.

Jako první jel domácí Vlach, který krásnou střelou do bekhendu překonává Bouška.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi dnešního utkání. Následovat budou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:44
    Stadion se drží v útočném pásmu, kde se snaží zápas rozhodnout.

64:26
    Rána Hamerského od modré čáry končí ve výstroji jabloneckého gólmana.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:20
    Šťastný se dostal do dobré šance před brankou, ale jeho snaha vyšla vniveč.

63:00
    Pokus Vaška končí mimo domácí branku. Neužil nemusel zasahovat.

62:08
    Oba celky hrají opatrně. Do vyloženějších šancí se nedostává ani jeden tým.

61:17
    Šťastného pokus končí mimo Bouškovu branku.

60:28
    Tondrova střela z pravé strany byla zblokována.

60:01

Následovat bude pětiminutové prodloužení 4 na 4.

Alan Šrámek

Góly a asistencie: 4. Šťastný (Bláha), 18. Lenoch (Krsek), 44. Fořt (Vlach, Filip), 65. Bláha – 27. Šulc (Tondr, Bříška), 32. Homolka (Nevyhoštěný), 53. Nevyhoštěný

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Veselý) – Skočovský, Hamerský, Jebavý, Kadavý, Klement, Lenoch, Fořt, Filip, Půlpán, Šťastný, Bláha, Matějka, Krsek, Jirků, Jakubec, Srnský, Marks, Vlach
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Bouška (Pyrochta) – Čechura, Pulec, Lacek, Pilař, Zeman, Zet, Novotný, Kuch, Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Homolka, Vašek, Mulač, Brokeš, Frk, Hloušek, Peřina, Šír

Rozhodca: Veselý – Samek, Machač