Kometa Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | Olomouc – Nitra 1:3 (kon.) | Trenčín – Žilina 1:2 (kon.)
Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Debrecín 5:6 (kon.) | Skalica – K. Vary 1:5 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:1 (kon.) | Plzeň – Slavia 1:0 (kon.) | Poruba 2011 – Polsko U20 5:0 (kon.)
Mor. Budějovice – Břeclav 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Havířov – Prostějov 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Klášterec nO – Sokolov 0:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 6:5 (2:1 po s.n.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:3 (2:0 po s.n.) | Zlín – Zvolen 1:5 (kon.)
Znojmo – Mladá Boleslav 5:7 (kon.) | Opava – Vsetín 3:4 (1:2 po s.n.) | Senica – Trnava 4:2 (kon.)
Nové Zámky – SHK Hodonín 8:3 (kon.) | Piešťany – Moser Medical Graz 99ers 5:6 (po pr.)
HC MIKRON Nové Zámky
8:3 (3:2, 2:1, 3:0)
SHK Drtiči Hodonín
Utorok 26.08.2014, 18:00Prípravný zápas

To je už z tohto prenosu všetko. Prajem pekný zvyšok večera. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch. Onlajny majú dnes pre Vás ešte pripravených veľa online textových prenosov, ako napríklad baráž o futbalovú Ligu Majstrov alebo tenisový US Open. (20:18:48)

Prípravný zápas medzi HC Nové Zámky a SHK Hodonín sa už skončil zaslúženým víťazstvom domáceho tímu 8:3! Domáci dominovali po celý zápas a vyvrcholilo to treťou tretinou. Hostia tak cestujú domov do Česka s pekným debaklom, ale dali aspoň 3 góly. Jednalo sa o prípravný zápas, takže si z toho až takú ťažkú hlavu robiť nemusia.

60:00

59:44
    V závere prípravného zápasu musel ešte zasahovať domáci brankár Krajčovič, avšak žiadny ťažký zákrok to nebol.

59:01
    Beží posledná minúta prvej tretiny, zápas sa už len prakticky dohráva. Z víťazstva sa budú zaslúžene radovať domáci hokejisti.

58:28
    Krajčovič musel zasahovať po tvrdej bombe od modrej, ale poradil si výborne!

56:45
    Momentálne sa hrá hokej bez prerušenia, aktívny sú aj naďalej domáci hokejisti, ale do šancí sa nedostávajú.

55:50
    Po dlhej dobe musel zasahovať aj domáci brankár Krajčovič, ale počínal si úspešne.

54:40
    Za bránkou hostí sa strhol súboj o puk, napokon ho na modrú dostal Šiška, ale priestor brány minul.

53:30
    Domáci sa bavia hokejom a dovolia si zahodiť aj niekoľko dobrých príležitostí na gól. Hostia už zrejme čakajú len na koniec zápasu, čo bude ich vykúpenie.

52:16
    HC Nové Zámky dali gól!

Domácim dnes hra chutí a pridávajú už gól na 8:3! Autorom gólu je MARTIN DUBEC, ktorý z blízkosti prekonal brankára hostí Kotvana.
    Asistencia: Klobúčnik, Ďuriš.

51:31
    Faith z dobrej príležitosti minul bránu hostí.

50:00
    Púchovský vyslal na bránku hostí nebezpečnú strelu, Kotvan ju však dokázal zneškodniť.

49:19
    Momentálne už tempo hry nie je také vysoké, zápas sa zrejme už len dohráva. Naďalej ostávajú aktívnejším tímom domáci.

48:37
    Päť minútový trest hostí tak domáci potrestali hneď dvoma gólmi. Kráčajú už za jasným víťazstvom.

47:45

Ďalší gól domáceho tímu, v poradí už siedmy dáva TOMÁŠ FIALA, keď z jasnej pozície pred bránkou hostí nezaváhal a rozvlnil sieť za brankárom hostí.
    Asistencia: Faith.

46:17
    Hosťujúci Kučera dostáva osobný 10 minútový trest za nešportové správanie!

46:17

Presilovku 5 na 3 dokázali domáci využiť, keď sa presadil po peknej akcii JAKUB HRUDÍK.
    Asistencia: Uram.

46:03
    Domácich čaká presilovka 5 na 3! Na trestnú lavicu ide hráč hostí Grman.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 1. Čaládi (Kropáč), 10. Púchovský (bez asistencie), 11. Polčík (Faith, Uram), 24. KOWALCZYK (bez asistencie), 25. Štefanka, 47. Hrudík (Uram), 48. Fiala (Faith), 53. Dubec (Klobúčnik, Ďuriš) – 5. Kuba (bez asistencie), 15. Smetana (bez asistencie), 39. Zazula

HC MIKRON Nové Zámky: Krajčovič (Ďuriš M.) – Hrudík, Kowalczyk, Šiška, Ďuriš A., Král, Kováč – Uram (C), Faith, Polčík – Čaládi, Štefanka O., Kropáč – Cseres, Púchovský, Fiala – Dubec Martin, Matúš, Klobučník.
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Luner) – Navrátil, Polesný, Kučera, Sajdl, Tomi – Nedvěd, Kulyk, Jurásek, Peš (C), Kuba – Škápik, Fejt, Piskoř, Zazula, Vrba – Grman, Kovář, Mika, Charvát, Fiedler – Smetana.