Kometa Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | Olomouc – Nitra 1:3 (kon.) | Trenčín – Žilina 1:2 (kon.)
Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Debrecín 5:6 (kon.) | Skalica – K. Vary 1:5 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:1 (kon.) | Plzeň – Slavia 1:0 (kon.) | Poruba 2011 – Polsko U20 5:0 (kon.)
Mor. Budějovice – Břeclav 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Havířov – Prostějov 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Klášterec nO – Sokolov 0:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 6:5 (2:1 po s.n.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:3 (2:0 po s.n.) | Zlín – Zvolen 1:5 (kon.)
Znojmo – Mladá Boleslav 5:7 (kon.) | Opava – Vsetín 3:4 (1:2 po s.n.) | Senica – Trnava 4:2 (kon.)
Nové Zámky – SHK Hodonín 8:3 (kon.) | Piešťany – Moser Medical Graz 99ers 5:6 (po pr.)

59:40
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Jiří Charousek.

59:20
    Domácí opět v šesti.

59:03
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Dominik Bílek křižnou přihrávkou VÍTĚZSLAVA BÍLKA, který propálil Moučku. Asistence: Dominik Bílek, Jiří Rys.

58:50
    Domácí opět bez brankáře.

58:21
    Kadaň právě vstřelila branku!
    BRONISLAV ANDRES trefuje od červené čáry prázdnou branku. Asistence: Roman Chlouba, Petr Jíra.

58:00
    Stadion hraje v šesti.

57:50
    Vyloučení na obou stranách. Za hosty Jakub Novák, trest do konce utkání, hrubost. Tentýž trest obdržel za domácí Jakub Kolář.

57:50
    A máme tu bitku mezi Kolářem a Jakubem Novákem.

57:23
    Andres z levého mantinelu trefil Královi vestu.

56:53

56:13
    Lehnert nepříjemně tečoval kotouč před Králem, který reagoval na poslední chvíli.

55:27
    Rys při vlastním oslabení pálil mimo branku.

54:53
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpykává Daniel Schwamberger.

53:44
    DOMINIK MÁLEK nahazoval kotouč po plexi skle, kotouč se odrazil a proběhl Moučkovi mezi betony.

53:15
    Chlouba vypálil z mezikruží, Král vyrazil kotouč zpět ke Chloubovi, který následně přestřelil.

52:14
    Vyloučení na obou stranách. Za hosty Bronislav Andres, dvě minuty za hrubost a na domácí straně vyloučen David Ondráček, dvě minuty hrubost.

52:13

50:13
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí Jung Ahn, dvě minuty za hrubost. Za hostující tým Lukáš Novák, dvě minuty za krosček a Petr Macháček, dvě minuty hrubost.

49:41
    Po skrumáži před brankou hostí a následném přikrytí kotouče Moučkou se strhla strkanice, všech hráčů na ledě.

Miroslav Kejmar

Góly a asistencie: 54. Málek, 60. Bílek (Bílek, Rys) – 31. Ihňato (t.s.), 37. Trefný (Jakub), 59. Andres (Chlouba, Jíra)

HC Stadion Litoměřice: Král (Přikryl) – Bílek Dominik, Krstev, Plášil, Míka, Špelda, Šulc, Málek, Kolář – Rys Kalla, Bílek Vítězslav – Procházka, Schwamberger, Dvořáček – Novák, Švagrovský, Ondráček – Doležal, Antončík, Ahn.
    SK Kadaň: Mouček (Hanuljak) – Opalek, Mrázek, Mrázek, Stehlík, Trefný, Pavlas, Dobrovolný – Andres, Chlouba, Jíra – Novák, Charousek, Novák – Ihňato, Hammerbauer, Lehner – Tatar, Macháček.

Rozhodca: Vrzáček, Krob – Ševic, Folk