Kometa Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | Olomouc – Nitra 1:3 (kon.) | Trenčín – Žilina 1:2 (kon.)
Brno – HC Slovan 2:2 (kon.) | P.H.K. 3b Prešov – Debrecín 5:6 (kon.) | Skalica – K. Vary 1:5 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:1 (kon.) | Plzeň – Slavia 1:0 (kon.) | Poruba 2011 – Polsko U20 5:0 (kon.)
Mor. Budějovice – Břeclav 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 2:5 (kon.) | Havířov – Prostějov 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 4:5 (0:1 po s.n.) | Klášterec nO – Sokolov 0:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 6:5 (2:1 po s.n.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:3 (2:0 po s.n.) | Zlín – Zvolen 1:5 (kon.)
Znojmo – Mladá Boleslav 5:7 (kon.) | Opava – Vsetín 3:4 (1:2 po s.n.) | Senica – Trnava 4:2 (kon.)
Nové Zámky – SHK Hodonín 8:3 (kon.) | Piešťany – Moser Medical Graz 99ers 5:6 (po pr.)
HC Stadion Litoměřice
2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
SK Kadaň
cz Utorok 26.08.2014, 18:00 • Kalich Arena • Prípravný zápas

59:40
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Jiří Charousek.

59:20
    Domácí opět v šesti.

59:03
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Dominik Bílek křižnou přihrávkou VÍTĚZSLAVA BÍLKA, který propálil Moučku. Asistence: Dominik Bílek, Jiří Rys.

58:50
    Domácí opět bez brankáře.

58:21
    Kadaň právě vstřelila branku!
    BRONISLAV ANDRES trefuje od červené čáry prázdnou branku. Asistence: Roman Chlouba, Petr Jíra.

58:00
    Stadion hraje v šesti.

57:50
    Vyloučení na obou stranách. Za hosty Jakub Novák, trest do konce utkání, hrubost. Tentýž trest obdržel za domácí Jakub Kolář.

57:50
    A máme tu bitku mezi Kolářem a Jakubem Novákem.

54:53
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpykává Daniel Schwamberger.

53:44
    DOMINIK MÁLEK nahazoval kotouč po plexi skle, kotouč se odrazil a proběhl Moučkovi mezi betony.

52:14
    Vyloučení na obou stranách. Za hosty Bronislav Andres, dvě minuty za hrubost a na domácí straně vyloučen David Ondráček, dvě minuty hrubost.

50:13
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí Jung Ahn, dvě minuty za hrubost. Za hostující tým Lukáš Novák, dvě minuty za krosček a Petr Macháček, dvě minuty hrubost.

48:19
    Kalla a Rys se ocitli sami před Moučkou. Kalla předal kotouč Rysovi, který opět narazil na zeď zvanou Moučka.

42:32
    Domácím si opět naskytuje velká příležitost. Dvě minuty za držení dostává Petr Jíra.

41:51
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za hrubost dostává Martin Procházka.

40:50
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za hákování dostává Jakub Stehlík.

40:30
    Kalla na nadvakrát nedokázal prostřelit ležícího Moučku.

36:45
    Přesně po skončení trestu se do rány z první opřel JAKUB TREFNÝ a vymetl šibenici. Asistence: Jakub Novák.

34:45
    Stadion má obrovskou šanci! Dvě minuty za faul loktem dostává Bronislav Andres.

34:27
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Aleš Pavlas.

30:18
    ROMAN IHŇATO se rozjel ke trestnému střílení a přesnou střelou nad pravý beton otevřel skóre dnešního utkání.

30:18
    Bylo nařízeno trestné střílení. Ihňato se rozjíždí k samostatnému nájezdu.

28:52
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Martin Ondráček.

25:27
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za hákování dostává Petr Jíra.

21:38
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za nedovolené bránění dostvává Martin Procházka.

20:50
    Vítězslav Bílek z levého rohu nabil mezi kruhy Procházkovi, který tvrdou střelou trefil připraveného Moučku. Následně nastřelil Plášil před sebou stojícího Andrese, který se dostal do samostatného úniku, který ovšem neskončil brankou po výtečném zákroku Krále.

17:21
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpykává Petr Macháček.

12:48
    Hra se srovná. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Šimon Antončík.

12:17
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za zdržování hry dostává Daniel Opalek.

10:10
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Jakub Stehlík.

Miroslav Kejmar

Góly a asistencie: 54. Málek, 60. Bílek (Bílek, Rys) – 31. Ihňato (t.s.), 37. Trefný (Jakub), 59. Andres (Chlouba, Jíra)

HC Stadion Litoměřice: Král (Přikryl) – Bílek Dominik, Krstev, Plášil, Míka, Špelda, Šulc, Málek, Kolář – Rys Kalla, Bílek Vítězslav – Procházka, Schwamberger, Dvořáček – Novák, Švagrovský, Ondráček – Doležal, Antončík, Ahn.
    SK Kadaň: Mouček (Hanuljak) – Opalek, Mrázek, Mrázek, Stehlík, Trefný, Pavlas, Dobrovolný – Andres, Chlouba, Jíra – Novák, Charousek, Novák – Ihňato, Hammerbauer, Lehner – Tatar, Macháček.

Rozhodca: Vrzáček, Krob – Ševic, Folk