Kortrijk – Genk 1:1 (kon.) | Oostende – Mechelen 2:0 (kon.) | Charleroi – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
Lokeren – Lierse 2:0 (kon.)
Sporting Charleroi
2:2 (1:0)
Waasland-Beveren
cz Sobota 16.08.2014, 20:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi (BEL) • Belgická Jupiler Pro League

90+1
    Sudí nastavuje tři minuty!

90
    Waasland právě vstřelil branku!
    Za pět minut dvanáct se to Waaslandu přece jen podařilo. Dnešní utkání se stává zápasem střídajících hráčů, protože zatímco Rossini poslal domácí do vedení, MILOŠ MARIĆ srovnává v poslední minutě základní hrací doby na 2:2!

86
    Poslední střídání Waaslandu. Ze hřiště odstoupil Henkens a o vyrovnání se bude pokoušet také Deflem.

84
    Sudí Delacour se s hosty nemaže. Další zákrok v podání Da Silvy Robsona (WAS) znamená čtvrtou žlutou pro hosty.

80
    Charleroi naposledy střídá. Aktivního Kitambalu vystřídal Houdret.

80
    Další žlutá, tentokrát pro Davida Addyho (WAS).

75
    Giuseppe Rossini (CHL) ještě uviděl žlutou kartu.

75
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    GIUSEPPE ROSSINI se toho rozhodně nebojí. Na hřišti strávil pouze pár minut a už se ujal pokutového kopu, který úspěšně proměnil – 2:1!

73
    Hlavní sudí foukl do píšťalky po jednom ze soubojů a nařídil pokutový kop pro domácí!

69
    Domácí střídačka reaguje dvojnásobným střídáním. Ze hřiště odstoupil Fauré společně se Saglikem. Místo nich nastoupila dvojice Kebano – Rossini.

66
    Druhé střídání Waaslandu odnesl Corstjens, jehož nahradil Blondelle.

63
    Pegel van Henkens měl na noze druhý gól Waaslandu! Záložník hostí poslal svou střelu pouze do břevna domácí branky.

56
    Hosté jsou za svou aktivitu odměněni vyrovnávací brankou. Henkensův centr poslal do branky DAVID DESTORME – 1:1!

43
    První střídání přichází už dvě minuty před koncem první půle a zdá se, že je nucené. Dnes už dohrál Oumarou, kterého nahradil Marić.

26
    Další karetní trest zápasu. Opět na účet Waaslandu. Jmenovitě se o ni postaral Mijusko Bojović (WAS), jenž zastavil útočnou akci Charleroi.

13
    V zajímavé pozici se ocitl Fauré. Nejprve ho ovšem vychytal Coosemans a následně jeho střelu zablokoval Robson!

11
    Wouter Corstjens (WAS) si za svůj zákrok odnesl žlutou kartu.

2
    Parádní úvod v podání Charleroi! Kitambala prošel kolem bránících hráčů, odcentroval před branku a míč propadl až na kopačku ENESE SAGLIKA – 1:0!