Manchester United – Swansea 1:2 (kon.) | Leicester – Everton 2:2 (kon.) | QPR – Hull City 0:1 (kon.)
Stoke City – Aston Villa 0:1 (kon.) | West Bromwich – Sunderland 2:2 (kon.) | West Ham – Tottenham 0:1 (kon.)
Arsenal – Crystal Palace 2:1 (kon.)
Stoke City FC
0:1 (0:0)
Aston Villa FC
Sobota 16.08.2014, 16:00 • Britannia stadium, Stoke-on-trent (28 383 divákov) • Anglická Premier League

Koniec zápasu. (17:57:02)

90+5
    V poslednej minúte nadstaveného času sa k strele dostal domáci Crouch ,strela však bola zblokovaná.

90+4
    Rohový kop pre hostí ktorý hráči Aston Villy umne rozohrali nakrátko a podržali loptu,nazbierali tak cenné sekundy.

90+3
    Domáci si nevedia utvoriť potrebný tlak,hra sa odohráva na útočnej polovici hostí.

90+1
    Nadstavený čas v druhom polčase je 5 minút.

89
    Hrací čas sa pomaly naplnil,Aston Villa drží svoje vedenie z 50 minúty a kombinuje na útočnej polovici.

87
    Rýchly protiútok hostí,ku strele sa v šestnástke dostal Bacuna,jeho pokus bol však veľmi nepresný.

86
    Žltú kartu dostává Agbonlahor (Aston Villa FC).

85
    Hlavička od Shawcrossa ,lopta ide mimo bránu.

84
    Domáci sa v druhom polčase veľmi často držia na polovici hostí,ale ku strele na bránu sa asi ešte nedostali.Hostia bránia veľmi obozretne.

82
    Striedanie v tíme Stoke City FC: z ihriska odchádza Whelan, prichádza Adam.

82
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Weimann, prichádza Bacuna.

80
    Žltú kartu dostává Hutton (Aston Villa FC).

80
    Veľmi dobrú prácu odviedol v strede ihriska Hutton ktorý vybojoval pre hostí dôležitú loptu.

78
    V posledných minútach pôsobí Stoke City na útočnej polovici kŕčovito. Hostia sa sústreďujú len na bránenie tesného náskoku.

76
    Do hry sa zapojil aj domáci Crouch ,pramenil však s toho len útočný faul.

74
    Znova domáci Arnautovič ktorý sa dostal k strele z hranice šestnástky avšak bránu hostí tesne minul.