Kortrijk – Genk 1:1 (kon.) | Oostende – Mechelen 2:0 (kon.) | Charleroi – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
Lokeren – Lierse 2:0 (kon.)
Sporting Charleroi
2:2 (1:0)
Waasland-Beveren
cz Sobota 16.08.2014, 20:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi (BEL) • Belgická Jupiler Pro League

90
    Waasland právě vstřelil branku!
    Za pět minut dvanáct se to Waaslandu přece jen podařilo. Dnešní utkání se stává zápasem střídajících hráčů, protože zatímco Rossini poslal domácí do vedení, MILOŠ MARIĆ srovnává v poslední minutě základní hrací doby na 2:2!

75
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    GIUSEPPE ROSSINI se toho rozhodně nebojí. Na hřišti strávil pouze pár minut a už se ujal pokutového kopu, který úspěšně proměnil – 2:1!

56
    Hosté jsou za svou aktivitu odměněni vyrovnávací brankou. Henkensův centr poslal do branky DAVID DESTORME – 1:1!

2
    Parádní úvod v podání Charleroi! Kitambala prošel kolem bránících hráčů, odcentroval před branku a míč propadl až na kopačku ENESE SAGLIKA – 1:0!