Japonsko – Kolumbia 1:4 (kon.) | Nigéria – Argentína 2:3 (kon.) | Bosna – Irán 3:1 (kon.)
Honduras – Švajčiarsko 0:3 (kon.) | Ekvádor – Francúzsko 0:0 (kon.)
Bosna a Hercegovina
3:1 (1:0)
Irán
Streda 25.06.2014, 18:00 • Arena Fonte Nova, Salvador • Majstrovstvá sveta

90
    Aj v druhom polčase uvidíme ešte tri nadstavené minútky. Budú to posledné tri minúty Bosny aj Iránu na Mundiale v Brazílii.

88
    Žltú kartu dostáva Karim Ansarifard (Irán) za nešportové správanie.

84
    Striedanie v tíme Bosna a Hercegovina: z ihriska odchádza Edin Džeko, prichádza Edin Višča.

83
    Bosna a Hercegovina dala gól!
    V zápätí však rýchy protiútok, ktorý podnikol po pravej strane ihriska AVDIJA VRŠAJEVIČ, zavrel oči a napálil to zo všetkých síl k pravej tyčke svätyne iránskeho gólmana Haghighiho. Pekne sa nám to rozbehlo k záveru.

82
    Irán dal gól!
    Bosniaci čakali odpískanie ofsajdu ale nedočkali sa ho a tak REZA GHOOCHANNEIJHAD zaznamenáva prvý gól Iránu na tohtoročných MS, gratulujeme!

79
    Striedanie v tíme Bosna a Hercegovina: z ihriska odchádza Tino Sven Sušič, prichádza Sejad Salihovič.

78
    Žltú kartu dostáva Muhamed Bešič (Bosna a Hercegovina).

68
    Striedanie v tíme Irán: z ihriska odchádza Ashkan Dejagah, prichádza Karim Ansarifard.

66
    Bosniaci vo viacerých dobrých šanciach, Džeko však sebecky zobral loptu spred napriahnuteho Pjaniča, ktorý mohol poslať loptu za chrbát iránskeho gólmana! Veľká škoda pre Bosnu.

63
    Striedanie v tíme Irán: z ihriska odchádza Ehsan Hajsafi, prichádza Alireza Jahanbakhsh.

62
    Striedanie v tíme Bosna a Hercegovina: z ihriska odchádza Anel Hadžič, prichádza Ognjen Vranješ.

59
    Bosna ide do dvojgólového vedenia a Irán už zrejme definitívne prichádza o šancu bojovať o postup zo skupiny. Obrovská chyba pri rozohrávke, ktorú zapríčinil Hosseini, lopta sa po pár prihrávkach dostala na úplne voľného MIRALEMA PJANIČA, ktorý peknou technickou strelou k ľavej tyčke obstrelil iránskeho gólmana Haghighiho.

46
    Striedanie v tíme Irán: z ihriska odchádza Masoud Shojaei, prichádza Khosro Heydari.

24
    Obrovská šanca na druhej strane! Lopta sa po strele jedného z iránskych hráčov, konkrétne Shojaeia odrazila od brvna Begovičovej brány, ale na šťastie Bosniakov neskončila v sieti!

23
    Tak sme sa dočkali prvého gólu a treba povedať, že zaslúžene na strane európskeho mužstva z Bosny a Hercegoviny! Pekná inividuálna akcia EDINA DŽEKA, ktorý sa predral tesne na hranicu pokutového územia, vypálil z približne 20tich metrov po zemi k ľavej tyčke a brankár Haghighi bol bez šance na úspech!

4
    Dobrá šanca Bosny, v ktorej sa ocitol Edin Džeko. Bosniansky útočník pálil z hranice pokutového územia, brankár Haghighi vytlačil loptu na rohový kop.