Japonsko – Kolumbia 1:4 (kon.) | Nigéria – Argentína 2:3 (kon.) | Bosna – Irán 3:1 (kon.)
Honduras – Švajčiarsko 0:3 (kon.) | Ekvádor – Francúzsko 0:0 (kon.)

Ofsajdy: 1 – 8 (19:57:38)

Je koniec. Koniec dnešného vzájomného duelu Bosny a Hercegoviny s Iránom, koniec nádeji oboch mužstiev na postup zo skupiny. Na záver však predviedli oba celky pomerne sympatický výkon, predovšetkým Balkánci mali zápas jasne vo svojich rukách, videli sme viacero pekných akcii a aj gólov.

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemny zvyšok stredajšieho večera, verím, že aj pri sledovaní našich ďalších prenosov zo svetového šampionátu v Brazílii.

90+3
    30 sekúnd pred koncom budeme ešte vidieť rohový kop pre Irán.

90+3
    Ghoochanneijhad fauloval v útočnom pásme, zápas sa už zrejme len dohrá.

90+2
    Nepríjemny zákrok Višču na jedného z Iráncov, ale nebolo to naschvál, pokračuje sa v hre.

90
    Aj v druhom polčase uvidíme ešte tri nadstavené minútky. Budú to posledné tri minúty Bosny aj Iránu na Mundiale v Brazílii.

89
    Edin Višča prešiel iránskou obranou akoby sa ani nechumelilo, jeho strelecký pokus bol však iba akousi paródiou na strelu.

89
    Zatiaľ nie, táto štandartka hráčom v bielych dresoch vôbec nevyšla.

88
    Irán bude mať k dispozícii ďalší rohový kop, zdramatizuje ešte duel?

88
    Žltú kartu dostáva Karim Ansarifard (Irán) za nešportové správanie.

86
    V závere druhého polčasu sme svedkami naozaj zaujímavého otvoreného futbalu okoreneného viacerými peknými gólmi.

84
    Striedanie v tíme Bosna a Hercegovina: z ihriska odchádza Edin Džeko, prichádza Edin Višča.

Avdija VRŠAJEVIĆ – 3 : 1

83
    Bosna a Hercegovina dala gól!
    V zápätí však rýchy protiútok, ktorý podnikol po pravej strane ihriska AVDIJA VRŠAJEVIČ, zavrel oči a napálil to zo všetkých síl k pravej tyčke svätyne iránskeho gólmana Haghighiho. Pekne sa nám to rozbehlo k záveru.

Reza GHOOCHANNEIJHAD – 2 : 1

82
    Irán dal gól!
    Bosniaci čakali odpískanie ofsajdu ale nedočkali sa ho a tak REZA GHOOCHANNEIJHAD zaznamenáva prvý gól Iránu na tohtoročných MS, gratulujeme!

82
    Rohový kop bol po zákroku Džeka odvrátený na ďalší roh pre Irán.

81
    Reza Ghoochanneijhad bojuje o česť svojej krajiny, mal dva strelecké pokusy, ten prvý bol zblokovaný a ten druhý stečovaný na rohový kop.

79
    Striedanie v tíme Bosna a Hercegovina: z ihriska odchádza Tino Sven Sušič, prichádza Sejad Salihovič.