Philadelphia Flyers
5:2 (1:0, 3:0, 1:2)
New York Rangers
cz Streda 30.04.2014, 01:42 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Play-off NHL

Z dnešního utkání je to tedy vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu z utkání NHL zase někdy na počtenou. (04:32:52)

Dnešní utkání sledoval 20 137 diváků.

Ve třetí třetině se ještě Rangers podařilo alespoň kosmeticky upravit skóre, když vstřelili dvě branky. Branky hostů postupně vsítili Hagelin a Zucarrelo. Mezi branky New Yorku však vklínil svou Giroux, který dokázal trefit opuštěnou klec. Philadelphia nakonec zdolala Rangers 5:2, a Flyers si tak vybojovali sedmý duel, který se odehraje už zítra od 01:00 v Madison Square Garden.

Autor vítězné branky utkání: Erik Gustafsson

Stav série: 3:3

60:00

59:43
    Raffl se ještě dostal do zakončení z mezikruží, ale jeho pokus letí hodně mimo bránu Rangers.

59:20
    Flyers poslali puk až do svého útočného pásma, kde jej za bránou Rangers drží Hartnell.

59:04
    Wayne Simmonds (PHI) ještě dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

59:04
    Rangers právě vstřelili branku!
    A tak je tu ještě jedna kosmetická úprava dnešního výsledku. Pouiliot nahrával zpoza brány Flyers před Masona, kde byl nikým nehlídaný MATS ZUCARRELLO, který následně prostřelil domácího brankáře. Asistence: Benoit Pouliot, J.T. Miller.

58:52
    Lecavalier opět poslal puk obloučkem až do útočného pásma Flyers.

58:23
    Bitku nakonec vyhrál hostující Boyle, ale to nemění nic na faktu, že oba hráči dostávají pět minut, a mohou tak předčasně odejít do šaten.

58:23
    U útočné modré čáry Rangers se do sebe pustili Boyle a Hall.

57:57
    Rangers chtěli nahodit puk do útočné třetiny, ale ten se nakonec odrazil o plexisklo mimo kluziště.

57:43
    Simmonds pouze poslal puk do útočného pásma Flyers a domácí celek následně odchází střídat.

57:19
    B. Schenn se pokusil zakončit z levé strany, ale jeho pokus byl zblokován Moorem do rohu kluziště.

56:51
    Lecavalier poslal puk obloučkem do středního pásma, kde se ke kotouči dostávají Rangers.

56:29
    Philadelphia poslala puk přes celé kluziště, a tak se bude vhazovat před bránou Flyers.

55:49
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Ten však následně skončil až v obranné třetině Rangers, odkud jej chtěl po mantinelu vyhodit jeden z obránců, ale na modré čáře stál CLAUDE GIROUX, jenž jej chytil svou rukavicí a následně trefil puk do opuštěné klece New Yorku. Bez asistence.

55:37
    Flyers se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.

55:22
    Rangers hrají v šesti!

55:22
    Stephan našel pěkným pasem u pravé tyče najíždějícího Hagelina, ale ten nedokázal přehodit beton domácího brankáře.

54:48
    Mason musel zasahovat proti tečované střele Staala, ale domácí brankář si nakonec dokázal poradit a vyrazil puk za svou klec.

54:32
    Moore se odhodlal ke střele z levé strany útočného pásma a Mason si připisuje další úspěšný zákrok lapačkou.

54:13
    Následuje zřejmě poslední komerční přestávka v dnešním utkání.

54:13
    Z levé strany se do zakončení dostal hostující Boyle, ale Mason má puk ve své moci, a tak je hra přerušena.

54:01
    Philadelphia znovu poslala puk pouze do středního pásma.

53:26
    New York se přece jenom dočkává alespoň čestného úspěchu, když od modré vystřelil Stralman a jeho pokus byl sražen někde před Masonem, kde se k puku dostal CARL HAGELIN, který už prostřelil domácího brankáře. Asistence: Anton Stralman, Brad Richards.

53:16
    Hagelin se dostal do zakončen z levého kruhu, ale jeho pokus letí mimo bránu Flyers.

52:52
    New York však poté poslal puk přes celé kluziště, a tak je hostům odpískáno zakázané uvolnění.

52:45
    Philadelphia znovu pouze nahodila puk do útočného pásma, ale za pukem se nežene žádný hráč v oranžovém dresu.

52:17
    Flyers poslali puk za bránu Rangers, kde si jej však přebírají hostující hokejisté.

52:01
    Následuje reklamní pauza.

52:01
    Zucarrello našel na pravé straně volného Nashe, jenž ihned vystřelil na Masona, který si však připisuje další úspěšný zákrok v utkání.

51:37
    Rangers jsou kompletní a hostům se podařilo ubránit první přesilovku v celém utkání.

51:10
    Flyers neudrželi kotouč v útočném pásmu, a tak musejí domácí vyklidit útočné pásmo.

50:33
    Tak to už není možné co dnes Mason chytne. Hagelin na něj uháněl sám a hostující útočník nakonec vystřelil z mezikruží, ale domácí brankář předvedl další parádní zákrok lapačkou.

50:20
    Voráčkovi ujel kotouč z hole, a tak se k němu dostává obránce Rangers, který jej vyhazuje.

49:27
    Dvě minuty za hrubost dostává Mats Zucarrello (NYR), a tak budou za malý moment hrát přesilovou hru domácí, kteří jsou v dnešním utkání zatím stoprocentní v početních výhodách.

49:27
    Brassard našel křižným pasem na levé straně zcela volného Moora, jenž už byl ve velmi dobré pozici, ale Mason předvedl další parádní zákrok.

48:45
    Přesilovky Rangers jsou v dnešní utkání hodně neškodné. Hostující v nich spíše nahánějí puk za svou bránou než v útočném pásmu.

48:18
    A znovu Philadelphia ukořistila puk v obranné třetině, a tak jej domácí vyhodili přes všechny čáry.

48:04
    Flyers se podařilo vyhodit kotouč přes celé kluziště.

47:37
    Moore dostal pas mezi obránce Flyrs, kde jej nakonec zahákoval Andy MacDonald (PHI), který dostává dvě minuty.

47:17
    Rangers vytlačili domácí tým z obranné třetiny, a tak se hosté mohou hnát do útoku.

47:00
    B. Schenn se s kotoučem dostal až do útočného pásma, kde nakonec z levé strany prověřil Talbota, jenž jeho pokus chytil na své hrudi.

46:51
    Philadelphia poslala puk na zakázané uvolnění, a tak se bude znovu vhazovat před Masonem.

46:38
    Po jednom ze soubojů skončil Giroux v bráně Flyers, kterou domácí kapitán vykotvil, a tak se musí hra zastavit. Vhazovat se bude v obranné třetině domácích.

46:19
    New York poslal puk až na zakázané uvolnění, a tak se bude znovu vhazovat před Talbotem.

46:08
    Následuje komerční přestávka.

46:08
    Puk se nakonec dostal až před Talbota, který jej raději ukryl pod svou lapačkou, a zastavil tak hru.

45:48
    Rangers se však nemohou dostat ze svého obranného pásma, když si celou situaci komplikují špatnou rozehrávkou.

45:21
    Hall nahodil puk do útočného pásma Flyers, kde si puk za bránou Rangers přebírá Staal.

44:58
    Rangers se drží v útočném pásmu, ale ani jedna ze střel hostů zatím neprošla až na Masona.

44:29
    Hlavní rozhodčí si ještě celou situaci nechává kontrolovat na videu, které celou skutečnost potvrdilo, a branka New Yorku tak neplatí.

44:29
    Dorsett měl před sebou už ležícího Masona, kterého se pokoušel přehodit, ale domácí brankář jeho pokus vytáhl nad sebe, kde jej do brány dopravil rukou Boyle, a tak branka Rangers nemůže platit.

43:56
    Read se protlačil až před Talbota, kterého dokázal se svou střelou překonat, ale domácí útočník trefil brankovou konstrukci.

43:10
    Philadelphia dostala kotouč do svého útočného pásma, kde se však Rangers podařilo v rohu kluziště vybojovat puk.

42:45
    Stall vystřelil od modré, ale jeho pokus letí mimo tři tyče domácí brány.

42:06
    Simmond se už vrátil z trestné lavice, ale hlavní rozhodčí znovu vylučuje. Na dvě minuty za krosček putuje na trestnou Scott Hartnerll (PHI) a dvě minuty za nafilmovaný pád dostává Derek Dorsett (NYR). Pokračovat se bude ve čtyřech.

41:49
    Flyers se podařilo vytlačit hostující celek ze svého obranného pásma.

41:30
    Rangers se usadili v útočném pásmu, kde nakonec pálil McDonagh, ale jeho pokus nemířil na bránu Flyers.

41:10
    Philadelphii se podařilo hned dvakrát za sebou vyhodit kotouč přes celé kluziště.

40:12
    Nahození Rangers je zblokováno až mimo kluziště, a tak se bude opakovat vhazování ve středovém kruhu.

40:01
    Do třetí třetiny už nenastoupí Henrik Lundqvist, kterého v bráně Rangers nahradí Cam Talbot.

Hity: 27:23

Philadelphia byla ve druhé třetině výrazně lepším celkem, když se domácím povedlo přetavit jejich snahu hned třemi góly. Svůj hattrick zkompletoval dvěma góly ve druhé části Simmonds, mezi jehož branky se ještě navíc vlezl gól Gustafssona. Rangers sice ve druhé třetině hráli dvě přesilové hry, ale početní výhody dnes New Yorku vůbec nejdou.

40:00

39:58
    Dvě minuty za hrubost (NYR) však dostává dvě minuty za hrubost, a tak budou hrát Rangers další přesilovou hru, kterou si zřejmě přenesou do třetí třetiny.

39:58
    Flyers se ještě v závěru druhé třetiny pokusili o rychlý protiútok, ale Simmonds byl v útočném pásmu dříve než puk, a tak je Flyers odpískán offside. Domácí útočník však zřejmě neslyšel hvizd rozhodčích a zakončil ještě, a to se samozřejmě nelíbilo hostujícím obráncům.

39:37
    Puk se ze středního pásma dostal až na střídačku Rangers, a tak se bude vhazovat před útočnou modrou hostů.

39:16
    Richards nedokázal zpracovat prudkou přihrávku, a tak se puk dostává až na hůl domácího obránce.

39:04
    Voráček ztratil kotouč u útočné modré, a tak se do útoku hnali Rangers, ale Stephanovu střelu chytil Mason svou lapačkou.

38:31
    Rangers vyhodili puk obloučkem až do obranné třetiny Flyers, kde se k puku dostává domácí obrana.

37:47
    Giroux dostal dlouhý pas až na útočnou modrou, kde ještě posunul puk na střed útočného pásma do jízdy B. Schennovi, jenž už byl sám na Lundqvista, ale toho se svou střelou nedokázal překonat.

37:26
    Kotouč se nakonec zpoza domácí klece dostal před Masona, který jej raději rychle ukryl pod svou lapačkou.

37:06
    Rangers jsou opět usazení v útočném pásmu, ale hosté se zatím nemohou dostat do zakončení.

36:35
    Kde jej získal Couturier, který jej nahrál na okraj levého kruhu L. Schennovi, jehož střelu dokázal hostující brankář udržet ve své výstroji.

36:15
    Read poslal kotouč před bránu Rangers, kde se jej pokusil tečovat Coburn, ale puk končí za bránou hostů.

36:01
    Flyers jej následně dokázali získat, ale domácí poslali puk přes celé kluziště, a tak je odpískáno zakázané uvolnění.

35:39
    Nash zavezl kotouč za bránu Flyers.

35:19
    Na ledovou plochu se snáší řada čepic.

Třetí gól Simmondse v dnešním utkání

35:19
    Flyers využívají přesilovou hru! Giroux nahrál na levou stranu Voráčkovi, jenž si následně ještě s pukem vybruslil do lepší pozice, ze které vyslal svou střelu na Lundqvista, kde však ještě tečoval puk WAYNE SIMMONDS, jenž tak kompletuje svůj hattrick v dnešním utkání. Asistence: Jakub Voráček, Claude Giroux.

34:47
    Hagelin zachytil přihrávku Hartnella, a tak hostující hráč následně vyhodil puk přes celé kluziště.

34:28
    Následuje poslední komerční přestávka druhé třetiny.

34:28
    Na trestnou lavici putuje Derek Dorsett (NYR), který dostává dvě minuty za podražení.

34:28
    Za bránou Flyers se teď strhla větší roztržka.

34:17
    Ihned po konci přesilové hry Rangers získali domácí hokejisté puk a Coburn jej vyhodil mimo obranné pásmo Flyers, ale z trestné lavice si pro něj sjel ERIK GUSTAFSSON, jenž prostřelil Lundqvista mezi jeho betony. Asistence: Braydon Coburn.

33:57
    Kotouč je opět v obranné třetině Rangers, kam jej poslali domácí hokejisté.

33:41
    Zuccarello našel křižným pasem mezi kruhy najíždějícího Pouliota, který byl už zcela sám před Masonem, ale domácí brankář předvedl parádní zákrok lapačkou.

33:27
    New York nakonec vyhnal z útočné třetiny nepřesnou střelou McDonagh.

33:08
    Rangers se usadili ve svém útočném pásmu a uvidíme zdali to bude na delší dobu.

32:39
    Coburn obral Nashe o kotouč a domácí obránce následně vyhazuje puk za bránu Rangers.

32:18
    Flyers se však opět podařilo vyhrát následné vhazování, a tak posílá Timonen puk přes celé kluziště.

32:11
    Přesilovka Rangers však vypukne až po komerční přestávce.

32:11
    New York bude hrát další přesilovou hru, protože na trestnou lavici míří Erik Gustafsson (PHI), který dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

31:49
    Gustafsson se přece jenom dostal do zakončení, ale jeho střelu zblokovali Rangers ještě před svým brankářem.

31:12
    Na druhé straně se do velmi zajímavé pozice dostával Gustafsson, ale domácí obránce raději místo střely zvolil kličku.

30:46
    Hostům se následně podařilo ukořistit puk a Rangers se ihned natlačili do útoku, kde však byla střela Nashe zblokována domácí obranou.

30:20
    Couturier drží puk v rohu útočného pásma, kde na něj doráží jeden z obránců Rangers.

29:56
    Giroux neudržel kotouč v útočném pásmu, a tak se puk vrací až na obránce Flyers.

29:28
    Kotouč je v útočné třetině Rangers, ale hosté jej zatím drží spíše u mantinelu.

29:01
    Rinaldo vystřelil z pravé strany kotouč na Lundqvista, jenž jej raději ukryl pod svou lapačkou.

28:10
    Ani druhá přesilová hra nepřinesla Rangers první gól v utkání. Nutno však dodat, že Flyers své oslabení zvládli bez větších problémů.

27:40
    Rangers se zatím nemohou usadit na delší moment v útočném pásmu, když Flyers neustále vyhazují puk.

27:19
    Coburn se znovu dostal k puku ve své obranné třetině, a tak jej domácí obránce vyhazuje co nejdále od brány Masona.

26:54
    Stephan nahrál na levou stranu Richardsovi, jehož střela byla zblokována a Coburn následně vyhodil puk.

26:31
    McDonagh poslal puk ze středního pásma až do hlediště, a tak se bude vhazovat před útočnou modrou New Yorku.

26:16
    Flyers se podařilo ihned po vhazování vyhodit kotouč až za bránu Rangers.

26:10
    Druhá přesilová hra New Yorku začne až po komerční přestávce.

26:10
    První útočná formace Rangers uzavřela domácí v jejich obranném pásmu a hosté si nakonec vybojovali přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Sean Couturier (PHIú.

25:48
    Zuccarello získal kotouč ve střední třetině, kde jej nahrál na pravou stranu Brassardovi, jenž se s ním dostal do útoku, ale jeho následnou střelu zneškodnil Mason.

25:33
    Philadelphia vyhrála následné vhazování, ale domácí hokejisté poté poslali puk na zakázané uvolnění.

25:28
    Rangers poté vyvezli kotouč do svého útočného pásma, kde z levé strany nakonec vystřelil Pouliot a Mason má puk ve své lapačce.

25:10
    První útočná formace Flyers se udržela v útočné třetině, ale ani jedna z jejich střela neskončila za zády Lundqvista.

24:38
    Hartnell se dostal k dalšímu zakončení, ale domácí útočník tentokrát vystřelil z pravé strany a Lundqvist udržel puk na své hrudi.

24:25
    Raffl přistrčil puk do jízdy na levou stranu Hartnellovi, který následně vypálil tvrdou ránu na Lundqvista, jenž jeho pokus vyrazil za svou klec.

23:58
    Stephan se pokusil nahodit puk do útočné třetiny, ale puk zastavil hned na modré jeden z obránců Flyers.

23:36
    Girardi vystřelil od modré čáry a jeho pokus jen těsně minul domácí bránu.

23:04
    Rinaldo nahrál na modrou MacDonaldovi, jenže jeho následná střela skončila na jednom z bránících hráčů New Yorku.

22:39
    Brassard se s pukem prodral do útočného pásma, ale hostujícího hráče dokázal zpacifikovat MacDonald.

21:32
    Girardi ztratil kotouč u mantinelu, kde jej vybojoval B. Schenn, jenž se s ním následně dostal až před Lundqvista, kde mu sice puk sjel z hole, ale ten nakonec skončil u pravé tyče Rangers, kde stál WAYNE SIMMONDS, který jej poslal do odkryté brány hostí. Asistence: Braydon Schenn.

21:19
    Dorsett chtěl vystřelit z pravé strany, ale hostující útočník pouze trefil před sebou stojícího hráče Flyers.

20:46
    Coburn nahrál před bránu Rangers na Reada, kterého střelu však zblokoval hostující obránce.

20:17
    Nash nahodil puk do útočné třetiny hostů, ale zde se k němu, jako první, dostávají domácí.

Hity: 14:11

První třetina je minulostí. Na obou stranách byla k vidění řada velkých příležitostí, ale branka nakonec spadla pouze jedna, když se prosadili domácí Flyers v závěru své přesilové hry, kde dorážel kotouč za záda Lundqvista Simmonds.

20:00

19:38
    Flyers získali kotouč ve svém útočném pásmu, kde nakonec nahrál Giroux k levé tyči Voráčkovi, jenž si s pukem ještě vybruslil, ale proti jeho následné střele vytáhnul Lundqvist parádní zákrok, a vyrazil tak kotouč za svou klec.

19:12
    Hagelin se pokusil zasunout kotouč do brány Flyers zpoza domácí klece, ale Mason byl u své tyče připravený.

18:29
    Flyers se po vhazování udrželi v útočném pásmu, kde se kotouč několikrát nebezpečně míhnul kolem brány Rangers, ale domácí nakonec nevyslali ani jednu střelu na Lundqvista.

18:10
    Na druhé straně potom nahodil MacDonald puk na Lundqvista, který jej svou holí poslal až do ochranné sítě. Vhazovat se tedy bude v obranné třetině Jezdců.

17:50
    Z levé strany se do zakončení dostal Miller, ale jeho pokus srazili domácí za svou bránu.

17:18
    Giroux nahrál na modrou, kde si najel Gustafsson, ale jeho následná střela skončila ihned na prvním blokujícím hráči Rangers.

17:03
    Rangers následně nahodili kotouč na Masona, který jej raději ukryl ve své lapačce.

16:57
    Read se pokusil procpat puk na pravou stranu, kde si najížděl jeden z jeho spoluhráčů, ale hostující obrana tento pas zastavila.

16:46
    Philadelphia poslala kotouč přes celé kluziště, a tak se hra vrátí před bránu Masona, protože se domácí dopustili icingu.

16:03
    Následuje poslední komerční přestávka první třetiny.

16:03
    New York se následně dostal do svého útočného pásma, kde si hosté vytvořili několik střeleckých příležitostí, ale Mason je zatím pozorný.

15:36
    Kotouč je u Lundqvista, jenž jej předává svým spoluhráčům, kteří se pokusí založit další útočnou akci.

14:58
    V útočném pásmu Flyers se kotouč odrazil přesně mezi kruhy, kde hlídkoval Simmonds, ale jeho rychlé zakončení dokázal zpacifikovat Lundqvist.

14:26
    New York však vybojoval puk na domácích, ale Rangers se nakonec nedostali do žádného zakončení.

14:05
    Rangers nahodili kotouč do útočného pásma, kde se však k němu dostávají rychle domácí.

13:18

13:18
    Tak to byl parádní zákrok Masona! Nash vybojoval puk v rohu útočného pásma a následně jej poslal na střed, kde byl Stephan, jenž jej ještě posunul na zcela volného Stralmana, který ihned vystřelil, ale lapačka domácího brankáře byla ve správný čas na správném místě.

12:42
    Philadelphia pouze poslala puk do středního pásma, kde se k němu dostávají hostující hokejisté.

12:01
    Richards zavezl puk po pravé straně do útočného pásma, kde se jej pokusil nahodit na Masona, ale kotouč pouze projel brankovištěm Flyers.

11:27
    Philadelphia se dostala do útočného pásma, kde se však domácí hokejisté nedostali do zakončení, a kotouč je tak v moci hostů.

11:05
    Flyers jsou již kompletní, a tak se mohou domácí opět pokusit o útočnou akci.

10:40
    Couturier ukořistil puk ve své obranné třetině, a tak jej domácí útočník následně posílá co nejdále od své brány.

10:17
    Richards vystřelil od modré a jeho pokus byl ještě zřejmě na své cestě tečovaný, ale Mason jej dokázal vyrazit.

09:46
    McDonagh neudržel na modré vyhození Timonena, a tak kotouč putuje až k Lundqvistovi.

09:25
    Philadelphii se tentokrát podařilo vyhodit puk až za branu Lundqvista.

09:02
    Domácím se podařilo vyhodit kotouč do středního pásma, a tak se hosté musejí vystěhovat z útočné třetiny.

08:52
    Svou první přesilovou hru si zahrají Rangers, protože je na dvě minuty za krosček vyloučen Braydon Coburn (PHI).

08:43
    Flyers si sami zavařili ve vlastní obranné třetině, kde se po špatné přihrávce Couturiera dostal k puku Nash, jehož střelu však dokázal chytit Mason.

08:31
    Jedna ze střel Rangers je sražena až do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat před bránou Masona.

08:23
    Hostující hokejisté se pokoušejí o rychlou odpověď, když se Rangers tlačí do svého útočného pásma, ale hosté se zatím nemohou dostat do zakončení.

07:08
    Flyers využívají přesilovou hru v posledních vteřinách! Giroux nahrál mezi kruhy na Hartnella, jehož pokus vyrazil Lundqvist a k puku se následně dostal WAYNE SIMMONDS, krerý jej dokázal dostat nadvakrát do brány Rangers. Asistence: Scott Hartnell, Claude Giroux.

06:58
    Domácí jeli tři na dva a Giroux nakonec předložil kotouč k levé tyči na Simmondse, jenž však nedokázal přehodit beton hostujícího brankáře.

06:38
    Stephan nahodil kotouč ze středního pásma na Masona, za kterým se ihned vydal, a tak domácí brankář nemohl rozehrát.

06:09
    Voráček si pěkně vybruslil z pravé strany až do mezikruží, odkud vystřelil a jeho pokus zřejmě trefil bránícího hráče Rangers, který si stoupnul do brankoviště hostů.

05:52
    Útočná akce Flyers nakonec končí střelou Timonena od modré, kterou dokázal Lundqvist chytit svou lapačkou.

05:43
    Giroux vystřelil z levé strany a jeho pokus srazil jeden z bránících hráčů Rangers do rohu obranného pásma hostí.

05:23
    Je tu první vyloučení v utkání. Na trestnou lavici míří Benoit Pouliot (NYR), který dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Flyers tak budou hrát první přesilovou hru.

05:01
    Akce New Yorku nakonec končí střelou Hagelina ze středu levého kruhu a Mason proti jeho pokusu vytáhnul parádní zákrok lapačkou.

04:42
    Rangers však nadále pokračují ve svém tlaku, když od modré vystřelil McDonagh a Mason opět vyrazil kotouč přímo před sebe.

04:18
    Boyle zavezl puk do útočného pásma, kde nakonec ihned po přejetí modré vystřelil a Mason jeho pokus vyrazil před sebe.

03:52
    Couturier se dostal do zakončení z pravé strany útočného pásma a Lundqvist jeho střelu vyrazil za svou klec.

03:24
    Timonen pouze odevzdal kotouč do obranného pásma Rangers, kde si puk za svou bránou přebírá Staal.

02:38
    Tak teď měli domácí hokejisté hodně štěstí, když se hosté dostali hned do několik zajímavých střeleckých pokusů a jeden z nich dokonce skončil na pravé tyči Masonovy brány.

02:12
    Philadelphia však velice rychle získala puk na své hole, ale domácí jej následně pouze poslali do obranného pásma Rangers.

01:42
    Hagelin zavezl kotouč do útočného pásma hostů, kde zatím Rangers bojují o puk u mantinelu.

01:24
    Boyle poslal puk až na svou střídačku, a tak se bude vhazovat v obranné třetině Rangers.

01:12
    Raffl přenechal kotouč za sebou na Girouxe, jehož následnou střelu dokázal Lundqvist vyrazit svou lapačkou.

00:45
    Následně se do útoku dostal na druhé straně Stephan a i Mason si připisuje svůj první zákrok v utkání.

00:25
    Z levé strany útočného pásma vystřelil Timonen a Lundqvist jeho pokus vyrazil za svou klec.

00:01

Hráči obou týmů jsou již na ledové ploše či na svých střídačkách, a tak bude za chvíli znít hymna USA.

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Timonen, Coburn, Streit, Gustafsson, MacDonald, L. Schenn – Hartnell, Giroux, Voráček – B. Schenn, Lecavalier, Simmonds – Akeson, Couturier, Read – Rinaldo, Raffl, Hall.

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – McDonagh, Girardi, Stall, Stralman, Moore, Klein – Nash, Stepan, St. Louis – Pouliot, Brassard, Zuccarello – Hagelin, Richards, Miller – Moore, Boyle, Dorsett.

Rozhodčí: Kozari, Morton – Cormier, Miller.

Československá stopa v sérii

Jakub Voráček – 5 zápasů, 3 body (2+1), -1, 4 trestné minuty

5. zápas

New York Rangers – Philadelphia Flyers 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 12. Staal (St. Louis, Stepan), 29. Richards (Miller, Hagelin), 37. D. Moore, 60. Boyle (D. Moore, Girardi) – 40. Lecavalier (Streit, MacDonald), 59. Giroux (Timonen, Simmonds).

Stav série: 3:2 pro New York Rangers

4. zápas

Philadelphia Flyers – New York Rangers 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 9. Read (Akeson, Coburn), 28. Voráček (B. Schenn, Streit) – 5. Moore (Boyle).

Stav série: 2:2

3. zápas

Philadelphia Flyers – New York Rangers 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 18. Streit (Voráček, Giroux) – 4. Stepan (Nash, St. Louis), 11. St. Louis (Girardi, Nash), 26. Girardi (Richards, Hagelin), 51. Carcillo (Boyle).

Stav série: 1:2 pro New York Rangers

2. zápas

New York Rangers – Philadelphia Flyers 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 5. St. Louis (Stepan, Nash), 9. Pouliot (Brassard, Zuccarello) – 15. Voráček (Hartnell, Giroux), 26. Akeson (Schenn B., Lecavalier), 32. Schenn L. (Hall, Raffl), 60. Simmonds (Read).

Stav série: 1:1

1. zápas

New York Rangers – Philadelphia Flyers 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 11. Zuccarello (Poulio, Staal), 49. Richards (St.Louis, Nash), 50. Stepan (Richards, St.Louis), 56. Hagelin (Richards, Fast) – 8. MacDonald (Hartnell).

Stav série: 1:0 pro New York Rangers

Vítám vás u šestého utkání čtvrtfinále Východní konference, ve kterém bude muset domácí Philadelphia Flyers odvracet první mečbol New York Rangers, kteří se díky výhře v minulém střetnutí dostali do důležitého vedení 3:2 v sérii. Utkání začíná ve 01:30, ale úvodní vhazování bude vhozeno až kolem 01:40.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 8. Simmonds (Hartnell, Giroux), 22. Simmonds (B. Schenn), 35. Gustafsson (Coburn), 36. Simmonds (Voráček, Giroux), 56. Giroux – 54. Hagelin (Stralman, Richards), 60. Zucarrello (Pouliot, Miller)

New York Rangers: Lundqvist (41. Talbot) – McDonagh, Girardi, Staal, Stralman, Moore, Klein – Nash, Stepan, St. Louis – Pouliot, Brassard, Zuccarello – Hagelin, Richards, Miller – Moore, Boyle, Dorsett.

Rozhodca: Kozari, Morton – Cormier, Miller

Diváci: 20 137