Philadelphia Flyers
5:2 (1:0, 3:0, 1:2)
New York Rangers
cz Streda 30.04.2014, 01:42 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Play-off NHL

Z dnešního utkání je to tedy vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu z utkání NHL zase někdy na počtenou. (04:32:52)

Dnešní utkání sledoval 20 137 diváků.

Ve třetí třetině se ještě Rangers podařilo alespoň kosmeticky upravit skóre, když vstřelili dvě branky. Branky hostů postupně vsítili Hagelin a Zucarrelo. Mezi branky New Yorku však vklínil svou Giroux, který dokázal trefit opuštěnou klec. Philadelphia nakonec zdolala Rangers 5:2, a Flyers si tak vybojovali sedmý duel, který se odehraje už zítra od 01:00 v Madison Square Garden.

Autor vítězné branky utkání: Erik Gustafsson

Stav série: 3:3

60:00

59:43
    Raffl se ještě dostal do zakončení z mezikruží, ale jeho pokus letí hodně mimo bránu Rangers.

59:20
    Flyers poslali puk až do svého útočného pásma, kde jej za bránou Rangers drží Hartnell.

59:04
    Wayne Simmonds (PHI) ještě dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

59:04
    Rangers právě vstřelili branku!
    A tak je tu ještě jedna kosmetická úprava dnešního výsledku. Pouiliot nahrával zpoza brány Flyers před Masona, kde byl nikým nehlídaný MATS ZUCARRELLO, který následně prostřelil domácího brankáře. Asistence: Benoit Pouliot, J.T. Miller.

58:52
    Lecavalier opět poslal puk obloučkem až do útočného pásma Flyers.

58:23
    Bitku nakonec vyhrál hostující Boyle, ale to nemění nic na faktu, že oba hráči dostávají pět minut, a mohou tak předčasně odejít do šaten.

58:23
    U útočné modré čáry Rangers se do sebe pustili Boyle a Hall.

57:57
    Rangers chtěli nahodit puk do útočné třetiny, ale ten se nakonec odrazil o plexisklo mimo kluziště.

57:43
    Simmonds pouze poslal puk do útočného pásma Flyers a domácí celek následně odchází střídat.

57:19
    B. Schenn se pokusil zakončit z levé strany, ale jeho pokus byl zblokován Moorem do rohu kluziště.

56:51
    Lecavalier poslal puk obloučkem do středního pásma, kde se ke kotouči dostávají Rangers.

56:29
    Philadelphia poslala puk přes celé kluziště, a tak se bude vhazovat před bránou Flyers.

55:49
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Ten však následně skončil až v obranné třetině Rangers, odkud jej chtěl po mantinelu vyhodit jeden z obránců, ale na modré čáře stál CLAUDE GIROUX, jenž jej chytil svou rukavicí a následně trefil puk do opuštěné klece New Yorku. Bez asistence.

55:37
    Flyers se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 8. Simmonds (Hartnell, Giroux), 22. Simmonds (B. Schenn), 35. Gustafsson (Coburn), 36. Simmonds (Voráček, Giroux), 56. Giroux – 54. Hagelin (Stralman, Richards), 60. Zucarrello (Pouliot, Miller)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Timonen, Coburn, Streit, Gustafsson, MacDonald, L. Schenn – Hartnell, Giroux, Voráček – B. Schenn, Lecavalier, Simmonds – Akeson, Couturier, Read – Rinaldo, Raffl, Hall.
    New York Rangers: Lundqvist (41. Talbot) – McDonagh, Girardi, Staal, Stralman, Moore, Klein – Nash, Stepan, St. Louis – Pouliot, Brassard, Zuccarello – Hagelin, Richards, Miller – Moore, Boyle, Dorsett.

Rozhodca: Kozari, Morton – Cormier, Miller

Diváci: 20 137