Tottenham – Fulham 3:1 (kon.) | Aston Villa – Southampton 0:0 (kon.) | Cardiff – Stoke City 1:1 (kon.)
Newcastle – Swansea 1:2 (kon.) | West Ham – Crystal Palace 0:1 (kon.) | Chelsea – Sunderland 1:2 (kon.)
Tottenham Hotspur
3:1 (1:1)
Fulham FC
Sobota 19.04.2014, 13:45 • White Hart Lane (Londýn) • Anglická Premier League

62
    Tottenham dal gól!
    Kohúti si zopakovali gólovú situáciu z úvodného dejstva a vďaka tomu sa dostávajú už do dvojgólového vedenia. Z ľavej strany rozohrával voľný kop opäť Christian Eriksen. Ten posielal do vápna prudký center, ktorý smeroval na zadnú žrď. Tam bol nedôrazne krytý YOUNÉS KABOUL, ktorý jeho padajúci list z metra umiestňuje kolenom do odkrytej bránky. Famózna kopacia technika od Eriksena.

48
    Kohúti začali druhé dejstvo obrovským náporom a okamžite prichádza i gólová úroda. Po zdĺhavej kombinácii zobral na seba zodpovednosť Aaron Lennon, ktorý si na pravej strane zasekol Dejagaha. Následne posielal presný center do stredu malého vápna, kde neohrozene naskakoval HARRY KANE. Ten loptu zľahka tečoval, čím ju nechytateľne usmernil do site. David Stockdale sa za jeho hlavičkou iba obzrel.

37
    Fulham FC dal gól!
    V predchádzajúcich minútach gól doslova visel vo vzduchu a teraz v priebehu necelých dvoch minút sme ho videli na oboch stranách. Domáci si po jeho vstrelení neudržali koncentráciu a tak prichádza expresná odpoveď. Loptu stredom ihriska vyviezol STEVE SIDWELL a po narážke s Kačanikličom zblízka oblúčikom prekonáva Llorisa. Nádherná a jednoduchá akcia Chalupárov znamená skoré vyrovnanie!

35
    Chalupári v posledných minútach len čakali na gól, ktorý prichádza práve teraz. Z pravej strany šestnástky rozohrával voľný kop Christian Eriksen. Jeho center smeroval presne do húfu hráčov, no lopta napokon prepadla až k pripravenému PAULINHOVI. Ten zblízka nekompromisne prestrelil bezmocného Stockdalea a Spurs idú do zaslúženého vedenia!