Heerenveen – Eindhoven 3:0 (kon.) | Breda – Twente 0:2 (kon.) | Nijmegen – Cambuur 1:1 (kon.)
Heracles – GA Eagles 1:2 (kon.)
NEC Nijmegen
1:1 (1:1)
SC Cambuur Leeuwarden
cz Sobota 05.04.2014, 19:45 • Goffertstadion, Nijmegen • Holandská Eredivisie

89
    Tak to je opravdu velmi vypjatý konec utkání! Třetí červená karta během čtyř minut. Tentokrát si jí vysloužil domácí van Eijden, když stáhl unikajícího protihráče. Domácí tak dohrají v devíti.

86
    Přesilovka hostů ale netrvala dlouho, svou druhou žlutou kartu za faul viděl Ritzmaier a musí se odporoučet do sprch stejně jako před malou chvílí jeho protihráč. To je hodně zajímavý závěr dnes jinak klidného utkání.

85
    Domácí budou ale muset dohrát utkání v deseti poté, co Koolwijk trochu nesmyslně udeřil van Moorsela do tváře. Ten to nutno říci hodně přihrál.

79
    A je tomu tak, v rámci posledního střídáním domácích odchází ze hřiště zraněný Rieks, kterého nahradí Pálsson.

78
    Druhá změna i v sestavě domácích. Na poslední minuty nahradí Nielsena v sestavě Hemlein.

70
    Za faul zezadu vidí žlutou kartu hostující Ritzmaier.

62
    Podruhé se v dnešním utkání vytahuje žlutá karta. Tentokrát ji vidí domácí Koolwijk za zbytečné přišlápnutí protihráče.

61
    Obrovská šance, která mohla domácím vrátit vedení! Tečovaný míč po Vermijlově centru doputoval na malé vápno ke Castillionovi, který ale v pádu a tísněn obráncem nedokázal trefit prostor mezi třemi tyčemi!

60
    Dnes již podruhé střídá trenér hostí. Pro dnešek má již dohráno Barto, místo kterého si zahraje Ogbeche.

46
    Do druhého poločasu již nenastoupil na domácí straně Jahanbkakhsh, místo něj si naopak zahraje Jantscher.

45+2
    Cambuur právě vstřelil branku!
    Hosté v samém závěru poločasu srovnávají stav utkání! MART DIJKSTRA se opřel ze standardní situace do míče a trefil to skvěle k pravé tyči, zde byl brankář bez šance! Nádherný fotbalový okamžik!

45
    Žlutá karta přišla až o minutu později, kdy zezadu fauloval Castillion. Naprosto zasloužený trest.

18
    Tentokrát však domácí obrana hrubě chybovala a nechala projít přihrávku Dijkstry až k volnému Bartovi, který však netrefil z blízkosti branku! Velký šance pro hosty!

13
    Nijmegen právě vstřelil branku!
    Míč si na místo penaltového puntíku postavil sám postižený GEOFFREY CASTILLION a střelou k levé tyči otevírá brankový účet dnešního utkání! Hodně důležitá branka pro domácí celek!

12
    Castillion opět svou aktivitou donutil faulovat hostujícího obránce Dorsteho, tentokrát tomu však bylo v pokutovém území a je z toho pokutový kop! Droste navíc vidí žlutou kartu