Augsburg – Bayern 1:0 (kon.) | Brémy – Schalke 1:1 (kon.) | Frankfurt – Mainz 2:0 (kon.)
Norimberk – Mönchengladbach 0:2 (kon.) | Stuttgart – Freiburg 2:0 (kon.) | Dortmund – Wolfsburg 2:1 (kon.)
Borussia Dortmund
2:1 (0:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 05.04.2014, 18:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Nemecká Bundesliga

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného večera. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (20:31:49)

Máme za sebou zaujímavý zápas v ktorom napokon uspeli domáci hráči Borussie Dortmund, ktorý zdolali VfL Wolfsburg 2:1. Po prvom polčase to vyzeralo že Dortmund dnes nemá svoj deň, ale v druhom polčase domáci tím nastúpil z dvoma zmenami v zostave a hral ako vymenený a prinieslo to ovocie, keď najprv v 51. minúte vyrovnal Lewandowski a v 77. minúte poslal domácich do vedenia Reus a to bol zároveň posledný a víťazný gól zápasu. Domáci tak dnes získali cenné 3 body a hostia odídu naprázdno.

90+2
    Posledná minúta zápasu a pri lopte hostia, ale len na polovici ihriska.

90+1
    Naldo na opačnej strane musel hasiť pred Lewandowskim.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty a v útoku sú hostia.

90
    Reus zahral rohový kop a loptu si stiahol Grün.

90
    Na opačnej strane vybojoval rohový kop Marco Reus.

89
    Hostia kombinujú na polovici súpera a Caligiuri to skúšal individuálne cez Großkreutza, ale neuspel.

88
    Center Nalda na de Bruyneho a ten vysunul kolmicou Perišiča a ten z veľkého úhlu nápalil loptu do bočnej siete.

87
    Lewandowski pekne prenikol a hľadal Kircheho, ale loptu k nemu nedostal.

86
    Rodríguez centroval z ľavej strany a najvyššie si vyskočil Caligiuri, ale prehlavičkoval bránu domácich.

85
    Hostia pri lopte na svojej polovici a domáci sú stiahnutý v obrane.

83
    De Bruyne sa rozhodol vypáliť a triafa len bočnú sieť Langerakovej brány.

83
    De Bruyne bol faulovaný a to je dobrá pozícia na strelu pre hostí asi z 25 metrov od Langerakovej brány.

82
    Reus zahral rukou a hostia získavajú loptu.

80
    Domáci v týchto fázach hry dominujú a hostia sa nevedia dostať do zápasu.

79
    Striedanie v tíme VfL Wolfsburg: z ihriska odchádza Bernard Malanda, prichádza Danile Caligiuri.

77
    Dortmund dal gól!
    A domáci idú do vedenia 2:1! Durm poslal center z ľavej strany a ten vpadol brankárovi hostí Grünovi z rukavíc a to rovno ku MARCOVI REUSOVi a ten darovanú šancu chladnokrvne využil.