Manchester City – Southampton 4:1 (kon.) | Aston Villa – Fulham 1:2 (kon.) | Cardiff – Crystal Palace 0:3 (kon.)
Hull City – Swansea 1:0 (kon.) | Newcastle – Manchester United 0:4 (kon.) | Norwich – West Bromwich 0:1 (kon.)
Chelsea – Stoke City 3:0 (kon.)
Norwich City
0:1 (0:1)
West Bromwich Albion
Sobota 05.04.2014, 16:00 • Carrow Road • Anglická Premier League

V dnešnom stretnutí boli úspešnejší hostia, ktorí sa ujali vedenia už v 16. minúte po góle Amalfitana, potom sme už góly nevideli a aj priebeh duelu nebol príliš pekný pre oko diváka. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemny zyvšok víkendu. (17:58:56)

90+4
    Dnešné stretnutie sleduje 26 859 divákov.

90+3
    Ruddy si pripísal vynikajúci zákrok, a výrazne tak podržal svoje mužstvo. Domáci obrancovia dali svojim protihráčom príliš veľa priestoru a pustili ich do stopercentnej šance, ktorú hasil práve Ruddy. Loptu si na strelu pripravil Sessègnon, ktorý z bezprostrednej blízkosti brankára neprekonal!

90+1
    Hosťujúci fanúšikovia vyzerajú nervózne a boja sa aby ich miláčikovia nestratili tesný jednogólový náskok.

90
    Druhý polčas bude nadstavený o 4 minúty.

89
    Domácí tím stratil loptu a hostia sa presúvajú do stredu ihriska.

87
    Becchio chcel vyrovnať na 1:1, ale jeho pokus hlavou bol nepresný a skončil asi 2 metre vedľa pravej tyčky.

84
    Bassong sa snažil preniesť hru, ale nikto zo spoluhráčov jeho úmysel nepochopil, a tak sa hráči WBA v pohode ubránili.

83
    Gera dnes príliš dlho na hracej ploche nevydržal, na ihrisko prišiel v 77. minúte a v 83. minúte ho musí opustiť. Do hry naskakuje O'Neil.

82
    Hra je prerušená, ošetrenie bude potrebovať Gera.

81
    Posledná zmena v zostave domácich: v dnešnom zápase dnes skončil Olsson, ktorého na posledné minúty vystriedal Gutiérrez.

77
    Máme tu avizované striedanie: hraciu plochu opustil Dorrans, ktorého nahradil Gera.

76
    Hostia chystajú ďalšiu zmenu v zostave.

72
    No a práve Berahino sa dostal do šance. Naštartoval svoje rýchle nohy, zabehol si za obrancu a spracoval si loptu. Potom sa ale ľahko zasekol a prišiel o výhodnú pozíciu.

71
    Striedajú tiež hostia: z ihriska odchádza český útočník Vydra, ktorý sa dnes gólovo nepresadil, ale odohral dobré stretnutie. Na trávniku ho nahradí spoluhráč Berahino.