Manchester City – Southampton 4:1 (kon.) | Aston Villa – Fulham 1:2 (kon.) | Cardiff – Crystal Palace 0:3 (kon.)
Hull City – Swansea 1:0 (kon.) | Newcastle – Manchester United 0:4 (kon.) | Norwich – West Bromwich 0:1 (kon.)
Chelsea – Stoke City 3:0 (kon.)
Hull City AFC
1:0 (1:0)
Swansea City
Sobota 05.04.2014, 16:00 • Kingston Communications • Anglická Premier League

Skončil sa nám súboj medzi Hullom City a Swansea City. V prvom polčase boli aktívnejší domáci, ktorí sa ujali vedenia gólom Boyda a aj napriek zlepšenej hre hostí si svoj náskok udržali aj v druhom polčase. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemny zvyšok víkendu. (17:57:09)

90+3
    Bony Wilfried bol tým hráčom, ktorý sa zrejme ako posledný dostal k strele, jeho pokus však mieril mimo.

90+2
    Útok Hullu City zastavil ofsajd, v ktorom sa ocitol Sone Aluko.

90+1
    Striedanie v tíme Hull City AFC: z ihriska odchádza Nikica Jelavić, prichádza Yannick Sagbo.

90
    Nad rámec zápasu boli nakoniec nadstavené 4 minúty.

89
    Dnešné stretnutie sleduje 22 744 divákov.

88
    Robert Koren sa mohol pokúsiť streliť rozhodujúci gól, jeho akciu ale zastavil útočný faul na Wayna Routledgea.

83
    Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Leon Britton, prichádza Leroy Lita.

83
    Swansea sa snaží v závere zápasu streliť vyrovnávajúci presný zásah, domáci ale odolávajú.

79
    Swansea sú teraz lepším mužstvom, zatiaľ im to však nie je nič platné a Steve Harper nemusel riešiť žiadnu vážnu príležitosť hostí.

78
    Pablo Hernandez mal na kopačke vyrovnávajúci gól! Hernandez napriahol spoza šestnástky k vydarenej strele pravačkou, ktorá len tesne minula ľavú tyč.

77
    Nikica Jelavič rozohral priamy kop a jeho následná strela mierila nad.

76
    Leon Britton odvrátil loptu na rohový kop, z ktorého ale Tigers nedokázali nič vyťažit a Michel Vorm mohol zostať v pokoji.

75
    Striedanie v tíme Hull City AFC: z ihriska odchádza Maynor Figueroa, prichádza Robert Koren.

74
    Žltú kartu dostává Pablo Hernández (Swansea City).

71
    Do konca zápasu ostáva približne dvadsať minút. Hull City vedie nad Swansea stále 1:0

69
    Jonjo Shelvey sa pokúsil so zápasom niečo urobiť a po prihrávke Bonyho Wilfrieda napriahol ľavačkou ku strele spoza šestnástky,ktorá smerovala presne k pravej tyči, pri ktorej bol ale včas pripravený Steve Harper, ktorý podržal svoje mužstvo.

68
    Pokiaľ sa hráči Swansea budú týmto spôsobom prezentovať až do konca zápasu, tak nemôže Hull City o víťazstvo v dnešnom súboji nič pripraviť.