Atlético Madrid – Villarreal 1:0 (kon.) | Barcelona – Real Betis 3:1 (kon.) | Sociedad – Real Madrid 0:4 (kon.)
Rayo Vallecano – Vigo 3:0 (kon.)
Rayo Vallecano
3:0 (1:0)
Celta Vigo
Sobota 05.04.2014, 22:00Španielska LaLiga

Skončilo sa nám stretnutie medzi Rayom Vallecano a Celtou Vigo. V ňom boli lepším mužstvom domáci, tí sa po výhre 3:0 tešia z dôležitých 3 bodov. Nič na tom nezmenil ani fakt, že od 64. minúty hrali bez vylúčeného Rata.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (23:50:11)

90+4
    Larrivey sa ešte dostal do dobrej streleckej príležitosti. Vystrelil z pravej strany, jeho pokus smeruje iba tesne vedľa.

90+4
    Pri lopte sú domáci, tí sa ale smerom k Rubénovej bráne ponáhľať nebudú.

90+3
    Nolito to skúsil na hlavného rozhodcu, po nevinne vyzerajúcom súboji v pokutovom území sa porúčal na zem, no rozhodca mu na to neskočil.

90+2
    Nad rámec hry sa nám budú hrať ešte 4 minúty.

90+1
    Álex López zahodil dobrú príležitosť. Po prihrávke z pravej strany sa oprel do lopty z prvej a Rubén mal čo robiť, aby tento jeho pokus vytesnil.

90
    Začala sa nám posledná minúta základnej hracej doby. Počkáme si ešte na informáciu o nadstavenom čase. Podľa môjho názoru, sa ale bude hýbať na úrovni 3 minút.

88
    V týchto chvíľach sa nám trošku priostrilo. Rafinha nešetrne atakoval Larriveya a tomu sa na nohy pochopiteľne príliš nechce.

87
    Ďalší pokus hosťujúcich hráčov je zblokovaný a je z toho autové vhadzovanie. Snaha hráčov Celty je márna.

86
    Krohn- Dehli dostal prihrávku za pokutové územia, tam napriahol ku strele, ako sme si už zvykli aj tento jeho pokus smeruje vysoko nad.

85
    Do konca stretnutie nám zostáva ešte niečo vyše 5 minút. Dovolím si tvrdiť, že o víťazovi už máme rozhodnuté.

84
    Domáci sa s rozohrávkou logicky príliš neponáhľali, v zápätí o loptu prišli, no rozbehnuté Nolita zastavil hvizd rozhodcu pre postavenie mimo hry.

83
    Niguez sa pustil do trojice hráčov súpera, jedného sa dokázal zbaviť, no ten druhý zblokoval jeho následnú strelu aspoň na rohový kop.

82
    A opäť v akcii Rubén, teraz sa tak stalo po Minovom pokuse. Hostia sú teraz lepším mužstvom, no myslím si, že troj gólové manko je už naozaj veľa.

81
    Krohn- Dehli vystrelil spoza pokutového územia. Jeho pokus ľavačkou nebol zlý, no chýbala mu potrebná presnosť. Lopta končí v Rubónovom náručí.

80
    Nacho sa elegantne zbavil súpera, no potom sa už smerom k Yoelovej bráne neponáhľal.

78
    Nolito prihral cez celé pokutové územie Rafinhovi, ten sa ale k lopte nakoniec ani nedostal. Domáci sa stále výborne bránia.

77
    Hostia sú v dnešnom zápase doslova bezzubý. Lopta je teraz na ich vlastnej polovici a Rayo zbiera dôležité sekundy.