Manchester City – Southampton 4:1 (kon.) | Aston Villa – Fulham 1:2 (kon.) | Cardiff – Crystal Palace 0:3 (kon.)
Hull City – Swansea 1:0 (kon.) | Newcastle – Manchester United 0:4 (kon.) | Norwich – West Bromwich 0:1 (kon.)
Chelsea – Stoke City 3:0 (kon.)
Aston Villa FC
1:2 (0:0)
Fulham FC
Sobota 05.04.2014, 16:00Anglická Premier League

Aston Villa doma prehráva s posledným tímom ligy Fulhamom 1:2. Ako prvé išli do vedenia hostia, to keď v 61. minúte rozvlnil sieť domácej bránky Richardson. Za 9 minút však vyrovnal po rohovom kope domáci Holt. Kľúčový moment zápasu však nastal v 86. minúte, keď Rodallega hlavou rozhodol o výhre hostí. To je odomňa na dnes všetko dovidenia. (20:31:21)

90+4
    Defenzíva Fulhamu dnes pracuje výborne a nepúšťa domácich do záverečného tlaku.

90+2
    Hostia majú rohový kop a nikam sa neponáhľajú.

90+1
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Albrighton, prichádza Bowery.

90+1
    Žltú kartu dostává Albrighton (Aston Villa FC).

90
    K zápasu sa budu nadstavovať 4 minúty.

89
    Stretnutie smeruje k svojmu koncu, hostia aktívne bránia svoje vedenie.

87
    Rýchly protiútok Aston Villy končí len nepresnou strelou Holta.

87
    Žltú kartu dostává Holtby (Fulham FC).

86
    Fulham FC dal gól!
    Fanúšikovia Fulhamu vo svojom sektore doslova šalejú, hostia totiž udreli 4 minúty pred koncom základnej hracej doby. HUGO RODALLEGA hlavou zľahka lízol center Holtbyho do vápna, ten nakoniec končí v bráne!

84
    Žltú kartu dostává Sidwell (Fulham FC).

83
    Ďalší závar pred domácou bránou, Guzan ale tentoraz situáciu ustál.

83
    Striedanie v tíme Fulham FC: z ihriska odchádza Heitinga, prichádza John Arne Riise.

81
    Domáci sa dožadujú pokutového kopu, avšak márne.

79
    Ďalšia veľká šanca, Welmann ale bránu hostí tesne přehlavičkoval!

77
    Na druhej strane točil loptu do bránky Tonev, Stockdale ale fantasticky vyráža na roh!

76
    Neuveriteľné, čo teraz nepremenil Sidwell. Ten urobil kľučku Guzan a zakončoval do prázdnej brány, obranca Aston Villy ale vykopol balon špičkou kopačky! Zdôrazňujem, že bol gól kompletne prázdna.