Bardejov – Pohronie 2:1 (kon.) | Podbrezová – Trnava B 2:0 (kon.) | Šamorín – R. Sobota 2:0 (kon.)
Šaľa – Dubnica 0:1 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 0:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
0:1 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Sobota 05.04.2014, 17:30 • MFK Zemplín Michalovce • MONACObet liga

90
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Pre Michalovčanov prichádza obrovská rana. Po centre Matića sa dokázal vyšplhať do vzduchu Hanzeľ, ktorý jemnou hlavičkou skóruje!

88
    V 88.minúte prichádza ku striedaniu na strane hostí. Jánošíka vystriedal Balluch.

83
    V 83.minúte prichádza ku ďalšiemu striedaniu. Legionár Čapek nahradil Gamkrelidzeho.

82
    Šimčak dostáva žltú kartu za potiahnutie záchrannej brzdy.

78
    Už mohlo byť 0:1! Pred bránku sa dostal Hanzeľ. Mal dostatok času na umiestnenie strely. Jeho strela mierila dobre, no všetko zahatal skvelý zákrok Rašku.

71
    Oblúčik za obranu si krásne spracoval Kunca. V poslednej chvíli bol nešportovo stiahnutý k zemi Šavolom. Rozhodca sa ale penaltu aj napriek nátlaku hráčov, divákov a trénerov odpískať nerozhodol.

67
    V 67.minúte dochádza k prvému striedaniu na strane hostí. Mladíka Staša nahradil Chomistek.

58
    Posilnenie ofenzívy v podobe striedania prichádza v 58.minúte. Janočko prenecháva miesto pre Kuncu. Ten sa objavuje na ihrisku po prvýkrát v jarnej časti.

45
    Počas polčasovej prestávky došlo k striedaniu na domácej strane. S Hamuľákom bolo zjavne niečo zle a bol nútený striedať. Nahradil ho Martin Regáli.

38
    Dvaja na jedného sa hrnuli hráči z Liptova na bránu Rašku. Gallo ale dokázal vytvoriť silný nátlak na Hanzela, ktorý poslal nepresnú prihrávku a pripravil svoj tím o sľubnú šancu.

35
    Gamkrelidze v obrovskej šanci na gól. Z ľavej strany prišiel center, ktorý nedokázal odpratať žiaden obranca. Gamkrelidzemu chýbal jeden potrebný krok ku tečovaniu lopty do bránky.

32
    Veľká šanca na gól pre domácich. Hamuľák sa dostal na zadnej tyčke ku lopte, no jeho strela minula bránu o pár centimetrov.

25
    Už druhú žltú kartu zápasu vidí Branislav Hanzeľ za likvidačný faul na Podhorina.

18
    Michalovce stupňujú tlak. Krátko po sebe prišla ďalšia šanca na gól. V šestnástke centroval z ľavej strany Janočko, ktorý narobil Šavolovi nemalé problémy. Ten vyrazil pred seba kde stál Bayon. Aj jeho strelu dokázali kopačkou vyraziť.

5
    Kapitán hostí Pastva vidí v piatej minúte prvú žltú kartu za ostrý faul zo zadu na Danka.