Bilbao – Getafe 1:0 (kon.) | Osasuna – Sevilla 1:2 (kon.) | Real Betis – Atlético Madrid 0:2 (kon.)
Valencia – Villarreal 2:1 (kon.) | Real Madrid – Barcelona 3:4 (kon.)
Osasuna Pamplona
1:2 (0:2)
FC Sevilla
Nedeľa 23.03.2014, 12:00Španielska LaLiga

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (13:58:54)

Je koniec. Hostia si v druhom polčas viacmenej len strážili svoj náskok a domácich nepúšťali do výraznejších šancí. Osasuna strelila kontaktný gól až v poslednej minúte nadstaveného času zásluhou Acuňu.

90+4
    Osasuna Pamplona dala gól!
    V samotnom závere sa ešte dokázali domáci gólovo presadiť. JAVIER ACUÑA prekonal presnou strelou zo strany Varasa.

90+3
    Center Arribasa zastavil jeden z obrancov Seville.

90+3
    Navarro sa dopustil faulu, Osasuna bude pred koncom priamy kop zo sľubnej vzdialenosti.

90+2
    Kevin Gameiro sa nachytal na ofsajdovú pascu Osasuny.

90
    Arbiter tohto zápasu sa rozhodol nadstaviť 3 minúty.

89
    Osasuna sa nevie dostať do príležitostí, obrana hostí je skalopevná. Čaká sa na údaj o nadstavenom čase.

88
    Žltú kartu dostává Silva (Osasuna Pamplona).

87
    Pokus Oriola Rieru narazil na obranný val hostí.

86
    Sevilla drží loptu na vlastnej polovici a už sa nikam neponáhľa. Tím z Andalúzie smeruje za trojbodovým ziskom.

85
    Arribasov center nepriniesol očakávaný výsledok, domáci sa nedostali do zakončenia.

84
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Trochowski, prichádza Fernandez.

84
    Striedanie v tíme Osasuna Pamplona: z ihriska odchádza Armenteros, prichádza Loe.

83
    Hosťujúci Coke nešetril domáceho hráča v súboji. Rozhodca ho nakoniec nepotrestal, len napomenul.

81
    Veľká šanca Seville! Kevin Gameiro je na trávniku len niekoľko minút a už mohol skórovať. Po úspešnom súboji s obrancom Osasuny zakončil pätičkou, ktorá len tesne minula bránu Fernandeza.