Florida – Boston 2:5 (kon.) | Buffalo – Chicago 1:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 2:3 (0:2 po s.n.)
Edmonton – LA Kings 2:4 (kon.)
Edmonton Oilers
2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
Los Angeles Kings
cz Pondelok 10.03.2014, 01:10 • Rexall Place, Edmonton • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:40:52)

Los Angeles Kings: 17

Je konec, hosté sice prohráli třetí část 0:1, když jedinou branku této třetiny vstřelil ve 43. minutě domácí Smyth, ale byť to ještě domácí v závěru zkoušeli bez gólmana a se šesti hráči v poli, dotáhnout ztrátu na svého soupeře se jim již nepodařilo. Los Angeles Kings si tak odváží z Edmontonu očekávané body a potvrzuje tak roli favorita. Zároveň hosté prodlužují svou ojedinělou vítěznou sérii již na sedm vítězných utkání v řadě!

60:00

59:23
    Před Kopitarem tam dobře zapracoval vracející se Hall, který zabránil brance hostů.

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:56
    Hosté vyhazují do středního pásma.

58:30
    Domácí to zkouší v šesti, Scrivens na střídačce, branka Oilers prázdná.

57:48
    A hosté "ostřelují" branku soupeře.

57:38
    Doughty nahazuje za branku Oilers.

57:13
    Utkání spěje do svého konce, na tom, že si hosté dnes z Edmontonu odvezou dva body, se zřejmě již nic nezmění.

55:53
    Komerční přestávka.

55:38
    Domácí nikam nespěchají, stejně tak i hosté.

55:18
    Probíhá poslední pětiminutovka a zatím sledujeme hodně uvolněný hokej.

53:40

53:40
    Joensuu se dostal dvakrát ke střele, tu druhou střelu Quick vyráží do ochranné sítě, rozhodčí přerušují hru.

53:27
    Kings před Scrivensem, střele Martineze nepřesná.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 8. Hall (Perron, Gagner), 43. Smyth (Gagner, Hall) – 2. Carter (Toffoli), 29. Martinez (Regehr, Brown.), 31. Carter (Kopitar, Vojnov), 36. Lewis (Carter)

Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – A. Ference, J. Schultz, Marincin, Petry, Larsen, Fraser – Jakupov, Nugent-Hopkins, Eberle – Hall, Gagner, Perron – Hendricks, Gordon, Joensuu – Gazdic, R. Smyth, Jones
    Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Regehr, Vojnov, Mitchell, Martinez – Gáborík, Kopitar, Williams – Toffoli, Richards, Carter – King, Stoll, Brown – Clifford, Lewis, Nolan

Rozhodca: LaRue, Walsh – Mach, Wheler

Diváci: 16 839