Třinec – Litvínov 6:2 (kon.) | Zlín – Slavia 4:2 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 3:8 (kon.) | Liberec – K. Vary 2:0 (kon.) | Hradec Králové – Pardubice 0:1 (po pr.)
Sparta Praha – Kladno 6:0 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
HC Slavia Praha
cz Utorok 04.02.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

59:11
    Zlín právě vstřelil branku!
    Teď už je to definitivní. Tři body pro domácí pečetí trefou do odkryté branky PETR ČAJÁNEK. Bez asistence.

58:48
    Na led místo Furcha naskakuje David Skokan a hosté to zkusí v šesti.

58:10
    Sešívaní jsou v plném počtu, Kašík zneškodnil jasnou šanci Jelínkovi, když proti jeho šanci pohotově máchl lapačkou.

56:28
    Dnešní duel sleduje 3791 diváků.

55:58
    Šance pro Zlín, aby opět odskočil hostům na rozdíl dvou branek. Za hrubost je potrestán dvěma minutami Petr Jelínek (SLA)

54:44
    Slavia právě vstřelila branku!
    Ve Zlíně to dnes bude ještě dramatický závěr utkání. Sešívaným se povedlo v početní převaze snížit na dostřel jediné trefy! Nahození JURAJE VALACHA od modré čáry se odrazilo od pravé tyčky do sítě. Asistence: Petr Kadlec, Jaroslav Bednář.

53:47
    Oldrich Kotvan (ZLN) 2 minuty za hákování.

51:37
    Brankář Furch podcenil lehké nahození PETRA HOLÍKA z rohu kluziště a Zlín odskakuje hostům na rozdíl dvou branek. Bez asistence.

49:49
    Tomica byl blízko druhé trefy v utkání a vyrovnání Slavie. Útočník Slavie trefil v pádu z dorážky boční síťku zlínské klece.

43:10
    Mezitím co už byl Růžička na ledě a hosté byli kompletní se do úniku vyřítil MAREK TOMICA a střelou mezi betony překonává Kašíka, kterému tak kazí čisté konto. Bez asistence.

41:09
    Vladimír Růžička (SLA) 2 minuty hákování.

38:32
    Slavie si zahaje v závěru druhé dvacetiminutovky přesilovou hru pět na čtyři. Za držení je potrestán dvouminutovým trestem obránce Radim Tesařík (ZLN)

35:32
    Petr Kadlec (SLA) vystřelil Sedláčkovi hokejku z ruk a půjde za to pykat. Zlínu se nabízí další početní výhoda.

34:37
    Čajánek ještě z posledních sil vybojoval kotouč a nahodil ho před branku Honejskovi, který neměl stabilitu, aby puk zpracoval. Posléze ale Honejsek vracel zpět Čajánkovi, který na zpětnou příhru také nedosáhl. Povedené střídání Čajánkovi formace zakončil dělovkou do Furcha Petr Holík.

33:13
    Zlínská čtvrtá formace svoji akci nejprve překombinovala, ale JIŘÍ ONDRÁČEK vše posléze napravil. Zlínský útočník se nejlépe zorientoval na brankovišti a procedil puk mezi betony Dominika Furcha. Asistence: Pavel Sedláček, Marek Melenovský.

30:58
    Balaštík obdržel přihrávku zpoza branky od Petra Lešky a nedokázal ani na dvakrát překonat ležícího Furcha.

23:46
    Balaštíkovu svižnou střelu, která směřovala na pravý horní růžek Furch parádním zákrokem vytěsnil do bezpečí.

17:11
    Počet hráčů na ledě se velice rychle srovnává. Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

16:37
    Druhý faul na zlínského Ondráčka už rozhodčím neunikl. Kyle Wharton (SLA) 2 minuty za držení.

11:57
    Zlín bude hrát minutu a půl přesilovou hru pět na tři. Juraj Valach (SLA) 2 minuty za hrubost.

11:30
    Petr Kadlec (SLA) 2 minuty za hákování.

7:26
    Kapitán domácích Petr Čajánek odvedl parádní práci, když podržel puk za brankou Slavie a následně našel před brankou volného ANTONÍNA HONEJSKA, který prostřelil Furcha střelou mezi betony. Asistence: Petr Čajánek, Ondřej Veselý.

0:33
    Potrestán je Oldrich Kotvan (ZLN) 2 minutami za hákování.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 8. Honejsek (Čajánek, Veselý), 34. Ondráček (Sedláček, Melenovský), 52. Holík, 60. Čajánek – 44. Tomica, 55. Valach (Kadlec, Bednář)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Tesařík,Marušák, Matějíček, Urbanec, Zámorský, Kotvan, Horák – Köhler, Leška, Balaštík – Veselý, Čajánek, Honejsek – Kubiš, Holík, Okál – Sedláček, Melenovský, Ondráček.
    HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Štich, Kadlec, Wharton, Kolařík, Holub, Valach, Knot – Tomica, Jelínek, Bednář – Sklenář, Růžička, Skokan – Krenželok, Žejdl, Klhůfek – Poletín, Vrdlovec, Stránský.

Rozhodca: Šindler, Mikula – Bádal, Pouzar