Třinec – Litvínov 6:2 (kon.) | Zlín – Slavia 4:2 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 3:8 (kon.) | Liberec – K. Vary 2:0 (kon.) | Hradec Králové – Pardubice 0:1 (po pr.)
Sparta Praha – Kladno 6:0 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
HC Slavia Praha
cz Utorok 04.02.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga (ČR)

55:58
    Šance pro Zlín, aby opět odskočil hostům na rozdíl dvou branek. Za hrubost je potrestán dvěma minutami Petr Jelínek (SLA)

53:47
    Oldrich Kotvan (ZLN) 2 minuty za hákování.

41:09
    Vladimír Růžička (SLA) 2 minuty hákování.

38:32
    Slavie si zahaje v závěru druhé dvacetiminutovky přesilovou hru pět na čtyři. Za držení je potrestán dvouminutovým trestem obránce Radim Tesařík (ZLN)

35:32
    Petr Kadlec (SLA) vystřelil Sedláčkovi hokejku z ruk a půjde za to pykat. Zlínu se nabízí další početní výhoda.

17:11
    Počet hráčů na ledě se velice rychle srovnává. Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

16:37
    Druhý faul na zlínského Ondráčka už rozhodčím neunikl. Kyle Wharton (SLA) 2 minuty za držení.

11:57
    Zlín bude hrát minutu a půl přesilovou hru pět na tři. Juraj Valach (SLA) 2 minuty za hrubost.

11:30
    Petr Kadlec (SLA) 2 minuty za hákování.

0:33
    Potrestán je Oldrich Kotvan (ZLN) 2 minutami za hákování.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 8. Honejsek (Čajánek, Veselý), 34. Ondráček (Sedláček, Melenovský), 52. Holík, 60. Čajánek – 44. Tomica, 55. Valach (Kadlec, Bednář)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Tesařík,Marušák, Matějíček, Urbanec, Zámorský, Kotvan, Horák – Köhler, Leška, Balaštík – Veselý, Čajánek, Honejsek – Kubiš, Holík, Okál – Sedláček, Melenovský, Ondráček.
    HC Slavia Praha: Furch (Svoboda) – Štich, Kadlec, Wharton, Kolařík, Holub, Valach, Knot – Tomica, Jelínek, Bednář – Sklenář, Růžička, Skokan – Krenželok, Žejdl, Klhůfek – Poletín, Vrdlovec, Stránský.

Rozhodca: Šindler, Mikula – Bádal, Pouzar