Žilina – HC Slovan 3:1 (kon.) | Topoľčany – Poprad 5:2 (kon.) | Zvolen – Košice 5:4 (kon.)
B. Bystrica – Lipt. Mikuláš 4:3 (po pr.) | Nitra – Spišská N. Ves 3:2 (po pr.)
HC MONACObet Banská Bystrica
4:3 (0:0, 0:2, 3:1 - 1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 02.02.2014, 11:30 • Zimný štadión Banská Bystrica • Extraliga juniorov

V dnešnom zápase sme sledovali dobrý hokej vo výbornom tempe a s množstvom šancí. Hostia ešte v úvode tretej tretiny viedli 0:3, ale domáci zabojovali a dotiahli zápas až do predĺženia, kde o svojom víťazstve rozhodli v posledných sekundách gólom Výhonského.
    Ďakujem Vám za pozornosť, teším sa pri ďalších zápasoch a prajem príjemný zvyšok dňa. (13:58:05)

64:57
    Banská Bystrica dala gól!
    ALEX VÝHONSKÝ strelou do odkrytej pravej časti Pútecovej brány rozhoduje o víťazstve svojho tímu. Asistencie: Martin Predajnianský

64:45
    Strelu Pútec tečoval na ochrannú sieť, buly naľavo od neho.

64:40
    Hostia v útočnom pásme, ale puk na hokejkách domácich.

64:00
    Začala sa posledná minúta predĺženia a zrejme sa o víťazovi rozhodne až v samostatných nájazdoch.

63:15
    Žiakova strela vyrazená až na ochrannú sieť.

63:00
    Posledné dve minúty predĺženia.

62:17
    Zakázané uvoľnenie domácich.

61:45
    Laco obkorčuľoval bránu a pokúsil sa vystreliť z uhla, ale strela išla mimo.

61:00
    Pokus hostí skončil pod pravým betónom Sabola.

60:25
    Tarabík sa pokúsil prihrať na Macko, ale jeho pokus bol zblokovaný.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po troj minútovej prestávke bude nasledovať päť minútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:40
    V riadnom hracom čase sa už zrejme nič nestane a v Banskej Bystrici sa bude predlžovať.

59:08
    Opäť ofsajd hostí.

59:00
    Tréner Liptovského Mikuláša si berie oddychový čas.

59:00
    Ofsajd hostí.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Radoslava Harvánková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 43. Surový (Predajnianský, Ambroz), 48. Ambroz (Surový), 58. Macko (Výhonský), 65. Výhonský (Predajnianský) – 29. Marcinko (Žiak, Sukeľ), 30. Danko (Sukeľ, Marcinko), 41. Brezniak (Danko, Sukeľ)

HC MONACObet Banská Bystrica: Sabol – Košecký, Jendroľ, Kegalj, Tarabík, Janovský (C), Ramaj, Hermánek – Mikuš, Macko, Surový, Šeliga, Výhonský, Majling (A), Hibler, Vukoja, Andrisík, Predajnianský, Ambroz (A)
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pútec – Nemec, Janči, Danko, Bača, Pida, Škandera – Florek, Marcinko (A), Laco, Žiak, Oško, Sukeľ (C), Potocký, Niňaj, Brezniak, Struška, Furdek, Kabáč (A)

Rozhodca: Majling – Ivan, Kollár