Žilina – HC Slovan 3:1 (kon.) | Topoľčany – Poprad 5:2 (kon.) | Zvolen – Košice 5:4 (kon.)
B. Bystrica – Lipt. Mikuláš 4:3 (po pr.) | Nitra – Spišská N. Ves 3:2 (po pr.)
HKM Zvolen
5:4 (3:0, 2:1, 0:3)
HC Košice
Nedeľa 02.02.2014, 11:30 • Zimný štadión Zvolen • Extraliga juniorov

Skončilo sa nám stretnutie juniorskej extraligy medzi Zvolenom a Košicami. Domáci hokejisti viedli po dvoch tretinách už 5:1, ale v poslednej tretine nepochopiteľne poľavili a takmer ich to stálo body. Na strely zvíťazili hostia s veľkou prevahou 44:17, ale spod Pustého hradu si neodvážajú ani bod, kedže dali o jeden gól menej ako Zvolenčania.

Ďakujem Vám všetkým za pozornosť a prajem príjemny zvyšok víkendu! (13:54:43)

60:00

59:30
    Dnešné stretnutie sleduje 79 divákov.

59:26
    Košice dali gól!
    Približne pol minúty do konca je tu ešte obrovská dráma! Košičania strieľajú štvrtý gól, presadil sa LADISLAV ZIKMUND. Asistencie: Marek Borecký, Martin Lenďák.

55:57
    A už je náskok domácich len dvojgólový! DALIBOR MIKULA po prihrávke od Erika Černáka znižuje na 3:5 z pohľadu Košíc. Asistencia: Erik Černák.

55:23
    Tretím vylúčeným hráčom domáceho mužstva je Michal Nociar, dve minúty – napadnutie.

51:13
    Vášne na ľade nám trošku vzplanuli. Dávid Rusňák si odsedí dvojminútový trest za úmyselné posunutie brány a v tom istom čase inkasuje Denis Markuš osobný 10- minútový trest za nešportové správanie.

50:55
    Hosťom sa ešte darí znížiť nepriaznivý stav, presadil sa SAMUEL HRIVŇÁK. Asistencie: Peter Kaszonyi, Branislav Pavúk.

47:12
    Ľubomír Buraľ to teraz s tvrdosťou trošku prehnal a dostáva dve minúty za údery.

43:57
    Presilovka Zvolen trvala len niekoľko sekúnd, sily na ľade sa vyrovnajú. Dve minúty za sekanie inkasuje Rastislav Matúška.

43:06
    Domáci môžu opäť zvýšiť svoje vedenie, šancu na to im dáva Dalibor Mikula, ktorý hákoval svojho protihráča a odsedí si tak za to dve minúty.

40:01

Počet striel po dvoch tretinách: Zvolen – Košice 13:24.

40:00

34:06
    Na trestnú lavicu odchádza za domácich Matej Koch, 2 minúty – napadnutie.

31:54
    Zvolen dal gól!
    Domáci využívajú presilovú hru a nad Košicami vedú už pomerne vysoko, 5:1! Po dvoch dnešných asistenciách sa strelecky zapisuje VIKTOR FEKIAČ. Asistencia: Róbert Mendel.

30:07
    Ondrej Briják dostáva dve minúty za sekanie a domáci budú mať výhodu svojej druhej početnej presilovej hry!

28:53
    Domáci vedú opäť o tri góly, opäť sa presadila prvá zvolenská úderka! Presným zásahom sa predviedol PATRIK POHANKA! Asistencia: Viktor Fekiač.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 7. Parničan, 11. Mendel (Pohanka, Fekiač Viktor), 18. Klonga (Parobok, Jakubík), 29. Pohanka (Fekiač Viktor), 32. Fekiač Viktor (Mendel) – 23. Schnelly (Varga), 51. Hrivňák (Kaszonyi, Pavúk), 56. Mikula (Černák), 60. Zikmund (Borecký, Lenďák)

HKM Zvolen: Petrík – Fekiač F. (A), Gábor, Pohanka, Koch, Matúška, Nociar – Mendel (C), Fekiač V. (A), Šimurka – Klonga, Jakubík, Parobok – Kucej, Balko, Novotný – Parničan, Horváth, Primus
    HC Košice: Chmara (Rusňák)– Varga, Buraľ, Briják (A), Grega, Pavúk, Černák, Lenďák (A), Pribula – Markuš (C), Zikmund, Borecký, Stupeň, Drábik, Dimun, Kaszonyi, Hrivňák, Schnelly, Mikula

Rozhodca: Bachúrik – Valko, Rojík