Žilina – HC Slovan 3:1 (kon.) | Topoľčany – Poprad 5:2 (kon.) | Zvolen – Košice 5:4 (kon.)
B. Bystrica – Lipt. Mikuláš 4:3 (po pr.) | Nitra – Spišská N. Ves 3:2 (po pr.)
HK Nitra
3:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
HK Spišská Nová Ves
Nedeľa 02.02.2014, 11:30 • Nitra Arena • Extraliga juniorov

Toto vyrovnané stretnutie muselo rozhodnúť až predĺženie, v ktorom boli úspešnejší domáci hráči. Nitra porazila Spišskú Novú Ves 3:2 po predĺžení a bodovo sa dotiahla na svojho dnešného súpera. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a želám príjemný zvyšok víkendu. (13:42:07)

61:15
    Nitra dala gól!
    DAVID HRAZDÍRA svojím druhým gólom v stretnutí uzatvára skóre tohto zápasu a získava pre Nitru dôležitý bod. Bez asistencie.

60:25
    Domácim sa podarilo ubrániť a už hrajú v plnom počte.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sme sa gólu nedočkali a tak o víťazovi bude musieť rozhodnúť predĺženie, možno až samostatné nájazdy. Spišská Nová Ves bude mať na začiatku predĺženia 25 sekundovú presilovku 4 proti 3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:25
    V závere tretej tretiny prichádza veľká príležitosť pre hostí, pretože Jakub Závodský (Nitra) hral nebezpečne so zdvihnutou hokejkou a odchádza na trestnú lavicu.

58:00
    Hlásateľ práve ohlásil posledné dve minúty riadneho hracieho času.

55:00
    Ešte päť minút majú hráči na to, aby prípadným gólom naklonili misky váh na svoju stranu.

50:01
    Začalo sa posledných 10 minút tretej tretiny, stav stretnutia je stále vyrovnaný.

43:00
    Tretia časť je v plnom prúde, uvidíme, či po jej skončení spoznáme víťaza.

40:01

Ďalšia tretina sa začne približne o 12:55.

Druhá tretina bola vzácne vyrovnaná, čo dokumentuje aj pomer striel 9:9. Hosťom sa podarilo streliť dva góly, domácim hráčom len jeden, a preto je stav po druhej tretine vyrovnaný 2:2.

40:00

39:00
    Hlásateľ práve ohlásil poslednú minútu druhej tretiny.

38:20
    Domáci v plnom počte.

36:20
    Lukáš Tábi (Nitra) sa taktiež previnil hákovaním, čím dáva hosťom ďalšiu presilovkovú možnosť.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Marián Balog

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 6. Hrazdíra (Konig, Konig), 30. Priganc (Olvecký, Madový), 62. Hrazdíra – 27. Hamrák (Osuský, Giľák), 32. Kucirko (Cvengroš)

HK Nitra: Pupík – Guoth, Kohút, Tábi, Olvecký, Priganc – Závodský, Madový, D. Konig, Hrazdíra, L. Konig – Konc, Pavlíček, Mravík, Matejov, Bališ – Žitný, Chudý, Šuba, Kováč
    HK Spišská Nová Ves: Surák – Osuský, Zakopjan, Skalický, Drozd, Zwick – Kyčák, Cvengroš, Kucirko, Gonda, Hamráček – Šmelko, Janovčík, Giľák, Ludányi, Hamrák – Lesňák, Findura

Rozhodca: Druga – Hus, Moravec