Chabarovsk – Čeljabinsk 3:4 (kon.) | Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzneck – Nižnekamsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Ufa 3:4 (2:3 po s.n.) | S.Moskva – A. Mytišči 3:4 (0:2 po s.n.) | Dinamo Minsk – Petrohrad 2:3 (kon.)
Doneck – Jaroslavľ 3:0 (kon.) | Záhreb – Čerepovec 1:2 (0:1 po s.n.)

58:55
    Jakuncenja si odpočinie na 2 minúty za podrazenie.

56:38
    Kronwall výrazne uberá zo šancí na vyrovnanie, keď si odchádza odpočinúť za držanie. Lokomotiv si teraz musí dávať pozor, aby neinkasoval...

51:00
    Hrubosť ukazuje rozhodca Cyplakov, platí to pre Petrova.

41:25
    Blagoj si vyslúžil trest 5 + dokonca po tom, čo nepríjemne narazil na mantinel jedného z hostí. Ten ostal chvíľu otrasený na ľade, no už sa zbiera na striedačku.

39:20
    Vzájomné vylúčenie prichádza tesne pred koncom druhej tretiny. Po potýčke pred bránou domácich si odpyká trest ako domáci Laine, tak aj Ljubiškin. Obaja zhodne po 2 minúty.

32:25
    Dadonov (LOK) napokon za tento atak dostáva osobný desaťminútový trest.

28:35
    Pašnin (LOK) si za úder do hlavy vyslúžil 2 minúty trestu

26:35
    Igor Musatov odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie.

23:28
    Šanca na zníženie rozdielu na jediný gól prichádza po tom, čo sa domáci Kašpar prezentoval podrazením.

18:40
    Musatov (LOK) si odsedí 2 minúty za držanie.

09:30
    Navyše prichádza dvojminútový trest pre Apalkova (LOK), ktorý sa previnil hákovaním.

08:40
    Nie však na dlho. Blagoj si teraz neudržal nervy na uzde a so sklonenou hlavou odchádza na trestnú po tom, čo "vyfasoval" dve minúty za seknutie.

06:15
    Sme svedkami druhého vylúčenia v zápase. Tentokrát si za hákovanie pôjde na lavičku hanby sadnúť čech Kolář (DON).

00:20
    Zápas sa ešte len začína a už vidíme prvé vylúčenie. Na 2 minúty si za hákovanie pôjde odpočinúť Plotnikov (LOK).

Lukáš Pancurák

Góly a asistencie: 18. Zacharov, 21. Kašpar (Fedotenko, Robitaille), 58. Wilson (Podhradský, Jakuncenja)

HK Donbass Doneck: Laco – Kolář, Piganovič, Wilson, Podhradský, Bartulis, Razin, Silnický, Wirtanen, Fedotenko, Laine, Nedorost, Jakuncenja, Dadonov, Robitaille, Kašpar, Blagoj, Beluchin, Zacharov, Torjanik
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford – Ljubiškin, Gorochov, Kronwall, Jakovlev, Višnevský, Pašnin, Peretjagin, Vasiljev – Plotnikov, Averin, Apalkov – Konkov, Achmetov, Platt – Černikov, Petrov, Kartajev – Musatov, Kapustin, Sprukts

Rozhodca: Vasiljev, Cyplakov – Aljošin, Putilin