Chabarovsk – Čeljabinsk 3:4 (kon.) | Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzneck – Nižnekamsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Ufa 3:4 (2:3 po s.n.) | S.Moskva – A. Mytišči 3:4 (0:2 po s.n.) | Dinamo Minsk – Petrohrad 2:3 (kon.)
Doneck – Jaroslavľ 3:0 (kon.) | Záhreb – Čerepovec 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
KHL Medveščak Záhreb
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Severstaľ Čerepovec
Pondelok 27.01.2014, 19:30KHL

Koniec zápasu. (22:08:44)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Severstal Čerepovec.
    Hostia vyhrávajú na samostatné nájazdy. Autorom víťazného nájazdu bol LINUS VIDEL.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie nám neprinieslo víťaza zápasu. Uvidíme samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:43
    Po veľkom závare pred Štepánkom puk nekončí v bráne. Hostia sa horko ťažko ubránili veľkému tlaku domácich.

64:02
    Po Dekanichovom zákroku sa bude vhadzovať v útočnom pásme hostí.

63:37
    Vesce dostal prihrávku z pravej strany, no z prvej nedokázal trafiť odkrytú bránu hostí.

62:59
    Dekanich prikrýva puk. Bude sa vhadzovať v útočnom pásme Čerepovca.

61:25
    Mons strieľal z ľavej strany. Tesne nad.

60:43
    Murley strieľal v páde z pravej strany. Jeho pokus neohrozil súperovu bránu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Šesťdesiat minút o víťazovi zápasu nerozhodlo. Uvidíme päťminútové predĺženie.

Michal Kováčik

Góly a asistencie: 44. Thomas (Murley, Cheechoo) – 43. Monakhov, rozh. náj. Videl

KHL Medveščak Záhreb: Dekanich (Brust) – Popovič, Martinovič, Švarný, Foster, Klubertanz, Katič, O´Connor – Thomas, Cheechoo, Murley – Vesce, Ryan, Ellison – Kane, Jessiman, Iggulden – Nystrom, Murray, Glumac – Bjorkstrand
    Severstaľ Čerepovec: Štepánek (Tryanichev) – Andersen, Kiselevich, Stasenko, Yevseyenkov, Čáslava, Kalashnikov, Popov – Berdnikov, Nikontsev, Buchnevich – Videll, Mons, Chernov – Kuvayev, Gogolyev, Kovyrshin – Zemchenko, Monakhov, Dedunov

Rozhodca: Zakharov, Kulakov – Maitak, Pronskikh

Diváci: 13200