Omsk – Barys 4:5 (po pr.) | Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.) | Viťaz – HC Slovan 1:2 (1:3 po s.n.)
Kazaň – Riga 2:3 (0:2 po s.n.) | D. Moskva – Lev 2:1 (kon.) | Novgorod – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
po s.n. (0:2)
Ak Bars Kazaň
2:3 (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
HC Dinamo Riga
Nedeľa 26.01.2014, 14:00KHL

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Dinamo Riga.
    Gól strelil PAUL SZCZECHURA.

59:19
    Dinamo Riga dalo gól!
    Rige sa podarilo počas power play vyrovnať na 2:2. V bránkovisku sa najlepšie zorientoval MIKS INDRAŠIS a pravdepodobne posiela zápas do predĺženia. Asistencie: Paul Szczechura, Alexander Nižvijs.

42:51
    Riga dokázala už na začiatku tretinu znižiť! Strelou od modrej sa presadil KRISTIANIS REDLIHS. Asistencia: Georgy Pujacs.

39:12
    Bars Kazaň dala gól!
    Domáci dokázali poistiť svoje vedenie ešte pred koncom tretiny. Heshka prihral na modrú ILJOVI NIKULINOVI a ten strelou z prvej prekonal Sedláčka. Asistencia: Shaun Heshka.

25:49
    Domácim sa podarilo využiť zaváhanie hosťujúcej defenzívy a dostávajú sa do vedenia. Za bránkou sa dostal ku puku Petrov a prihral na JAKUBA PETRUŽÁLKA, ktorý pred bránkárom Sedláčkom nezaváhal a otvoril skóre. Asistencie: Ilja Nikulin, Kirill Petrov.

Martin Platko

Góly a asistencie: 26. Petružálek (Nikulin, Petrov), 40. Nikulin (Heshka) – 43. Redlihs (Pujacs), 60. Indrašis (Szczechura, Niživijs), rozh. náj. Szczechura

Ak Bars Kazaň: Barulin (Garipov) – Kornejev, Nikulin, Medvedev, Heshka, Panin, Jarullin, Belov – Petružálek, Tereščenko, Petrov – Stapleton, Burmistrov, Pesonen – Golubev, Svitov, Obuchov – Lukojanov, Tkačjov, Milovzorov.
    HC Dinamo Riga: Sedláček (Tellqvist) – Pujacs, Robinson, K. Redlihs, E. Redlihs, Rekis, Sotnijeks, Siksna, Sarkanis – Haščák, Szczechura, Indrašis – Darzinš, Pavlovs, Cipulis – Bukarts, Džerinš, Bičevskis – Niživijs, Begovs, Upitis.

Rozhodca: Kiseljov, Čerenkov – Birin, Medvedev