Omsk – Barys 4:5 (po pr.) | Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.) | Viťaz – HC Slovan 1:2 (1:3 po s.n.)
Kazaň – Riga 2:3 (0:2 po s.n.) | D. Moskva – Lev 2:1 (kon.) | Novgorod – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
CSKA Moskva
Nedeľa 26.01.2014, 14:00 • Trade Union Sports Palace • KHL

Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa na Vás pri ďalších onlajnoch! Prajem pekný zvyšok víkendu! (16:07:26)

Tretia tretina priniesla tiež pomerne vyrovnaný hokej, no v záverečnej dvadsaťminútovke sa viac darilo Torpedu, ktoré v 46. minúte zvýšilo svoje vedenie na 3:1 gólom Hietanena. V záverečných minútach vytváral moskovský tím tlak, no tomu Nižnij Novgorod aj s istou dávkou šťastia úspešne odolal.

60:00

59:43
    Trestnú lavicu už opustil aj Wolski, Torpedo hrá s piatimi hráčmi.

59:22
    Rylov opustil trestnú lavicu a začína sa krátka presilovka hostí.

58:57
    Quintovu strelu zblokoval Galuzin. Ten však zrejme dostal pukom do nechránenej časti, keďže kríva.

58:31
    Morozov vypálil, ale jeho pokus nemieril na bránku Kasutina.

58:11
    CSKA sa usadila v útočnom pásme a chce čím skôr streliť kontaktný gól.

58:15
    Hostia to navyše skúšajú v pätici bez brankára Glassa!

57:43
    Uvidíme hru 4 na 4, keďže sa na trestnú lavicu posadil Wojtek Wolski.

57:22
    Torpedo si berie oddychový čas, potrebuje si zrejme prebrať taktiku na záverečné sekundy zápasu.

57:22
    Moskovského tímu však komplikuje situáciu Rylov, ktorý ho oslabuje na dve minúty za hákovanie. Torpedo môže v presilovej hre ukľudniť svoju hru.

57:11
    Salminen sa dostal do dobrej pozície, no domáci útočník už z nej nedokázal zakončiť, keďže bol obratý o puk.

56:42
    Nahodený puk chytil Kasutin na istotu do svojej lapačky.

56:30
    Akciu CSKA zastavil odpískaný ofsajd. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

55:49
    Na oboch stranách však vidíme množstvo nepresností, čo mierne kazí dojem z hry.

55:24
    Po dlhšej dobe sa do útočného pásma prepracovali aj hráči Torpeda. Postupnú akciu domácich zakončil Valentenko, ale len na pripraveného Glassa.

54:30
    Obraz hry sa nemení, CSKA Moskva sa často drží v útočnom pásme, no hostia svoju aktivitu nedokážu potvrdiť strelenými gólmi.

53:49
    CSKA sa drží v útočnom pásme, no hostia nedokážu Kasutina vážnejšie zamestnať.

Filip Kubaliak

Góly a asistencie: 7. Valentenko (Salminen), 37. Kulemin (Sentjurin), 46. Hietanen (Salminen) – 26. Grigorenko (Gimajev)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Demidov) – Chomickij, Hietanen, Valentenko, Makarov, Denisov, Grigoriev, Belochvostikov, Bernackij – Salminen, Immonen, Wolski – Krasnoslobodcev, Galuzin, Skačkov – Sentjurin, M. Potapov, Kulemin – Žarkov, Tverdochlebov, A. Potapov
    CSKA Moskva: Glass (Birjukov) – Mišarin, Rylov, Denisov, Quint, Gimajev, Arzamascev, Beljakov – Muršak, Filppula, Lisin – Grigorenko, Prochorkin, Radulov – Frolov, Fefjolov, Morozov – Ljubimov, Neprjajev, Saprykin

Rozhodca: Naumov, Ščenev – Golovlev, Šihanov