Omsk – Barys 4:5 (po pr.) | Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.) | Viťaz – HC Slovan 1:2 (1:3 po s.n.)
Kazaň – Riga 2:3 (0:2 po s.n.) | D. Moskva – Lev 2:1 (kon.) | Novgorod – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Lev Praha
Nedeľa 26.01.2014, 14:00KHL

Máme po zápase.
    HC Lev, ktorý v zápase dlho viedol napokon prehral. Tretiu tretinu tento český zástupca nezvládol a inkasoval gól. Mali k dispozícii množstvo presilových hier, ale žiadnu nedokázali vyrovnať.
    Zápas tak skončil víťazne pre favorita stretnutia – Dinamo Moskva, ktoré si upevní prvú pozíciu v tabuľke.

Ďakujem za pozornosť a prajem krásny zvyšok nedele. (16:27:58)

60:00

59:51
    Azevedo mohol vyrovnať. Sám sa rútil na Lazušina, ale puk za jeho chrbát nedopravil!

59:00
    Máme tu poslednú minútu riadnej hracej doby.

57:50
    Aj napriek oslabeniu sa Vrána dostal až pred brankára domáceho celku, ale neprekonal ho.

57:31
    Dinamo si berie oddychový čas.

57:31
    Ševc zbytočne sekal a oslabil svoj tím. Hrá sa teraz 5 na 3 a šanca na vyrovnanie je zrejme nulová.

57:22
    A je po tlaku hostí! Kapanen dostáva menší trest.

57:12
    Lev si vytvoril tlak, ale Dinamo zatiaľ odoláva. Otázkou je: do kedy?

56:53
    Cingel sa dostal pred brankára,ale nedokázal ho prekonať!

56:41
    Gragnani pálil od modrej, ale Lazušin zasiahol lapačkou.

54:54
    Dinamo pokúša šťastie? Na trestnú lavicu totiž mieri Karsums a Lev má k dispozícii ďalšiu presilovú hru.

53:58
    Presilová hra HC Lev sa skončila.

53:36
    Lev nehraje presilovú hru zle, ale Dinamo skvele bráni.

52:43
    Po vyhratom buly sa k puku dostal Ševc, ktorý pálil z ľavej strany, ale Vehanen bol pozorný.

52:17
    Gragnani pálil, ale puk trafil len brániacich hráčov.

51:58
    Derljuk dostáva dve minúty za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou. Ďalšia šanca pre pražský tím.

50:00
    Dostávame sa do poslednej desaťminútovky riadnej hracej doby.

49:31
    Ďalší hráč Dinama sa ocitol v šanci, ale Vehanen ho vychytal.

Petra Beblavá

Góly a asistencie: 39. Cvetkov (Pestuško, Gorovikov), 44. Komarov (Pestuško, Gorovikov) – 3. Azevedo

Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – Višnevskij, Mironov, Solovjov, Jalasvaara, Rjazancev, Derljuk, Korjagin – Komarov, Gorovikov, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Mosaljov – Dugin, Babenko, Karpov – Kvapil, Volkov, Sopin
    Lev Praha: Vehanen (Engren) – Ševc, Nakládal, Oystrick, Mäenpää, Gragnani, Jaakola, Mikuš – Azevedo, Novotný, Ullström – Zackrisson, Vrána, Thörnberg – Birner, Kapanen, Řepík – Pacovský, Cingel, Matai

Rozhodca: Běov, Odinš – Maťuša, Morozov