Omsk – Barys 4:5 (po pr.) | Jekaterinburg – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (0:2 po s.n.) | Viťaz – HC Slovan 1:2 (1:3 po s.n.)
Kazaň – Riga 2:3 (0:2 po s.n.) | D. Moskva – Lev 2:1 (kon.) | Novgorod – CSKA Moskva 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Lev Praha
Nedeľa 26.01.2014, 14:00KHL

57:31
    Ševc zbytočne sekal a oslabil svoj tím. Hrá sa teraz 5 na 3 a šanca na vyrovnanie je zrejme nulová.

57:22
    A je po tlaku hostí! Kapanen dostáva menší trest.

54:54
    Dinamo pokúša šťastie? Na trestnú lavicu totiž mieri Karsums a Lev má k dispozícii ďalšiu presilovú hru.

51:58
    Derljuk dostáva dve minúty za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou. Ďalšia šanca pre pražský tím.

45:20
    Derljuk mieri na trestnú lavicu a Lev má obrovskú šancu na vyrovnanie.

44:00
    Dinamo Moskva dalo gól!
    LEO KOMAROV sa ocitol pred Vehanenovou bránou úplne sám a gólmana HC Lev prekonal. Dinamo sa tak dostáva do vedenia.
    Asistencie: Pestuško, Gorovikov.
    Podarí sa im ho aj udržať alebo Levy vyrovnajú?

41:30
    Máme tu vylúčenie na strane hostí. Kapanen si pôjde sadnúť na dve minúty za hrubosť. Využije Dinamo presilovú hru?

38:55
    A je vyrovnané! Domáci sa predsa len dočkali. ALEXEJ CVETKOV je tým hrdinom, ktorý vyrovnal, keď Dinamo hralo v šietich pri avizovanom vylúčení jedného hráča z hostí.

33:56
    Višnevskij dostáva dve minúty za narazenie na mantinel. Dokáže Dinamo prežiť hru v oslabení bez inkasovaného gólu?

24:50
    Nakládal podrazil protihráča a mieri na trestnú lavicu. Hráč HC Lev si nevybral najvhodnejší moment.

16:20
    Obrovská šanca pre HC Lev! Thörnberg posielal puk na Oystricka, ktorého úlohou bolo trafiť puk do odkrytej brány, ale to sa mu nepodarilo! Takéto šance sa nezahadzujú!

3:00
    Výhoda presilovej hry pre hostí. Jalasvaara dostáva dve minúty.

2:25
    Lev Praha dala gól!
    Hostia sa už po dvoch minútach hry dostávajú do vedenia. JUSTIN AZEVEDO je tým hráčom, ktorý prekonával Lazušina.
    Gól ešte musel potvrdiť videorozhodca, ale ten povedal, že gól bol a tak sa hostia dostávajú do vedenia.

Petra Beblavá

Góly a asistencie: 39. Cvetkov (Pestuško, Gorovikov), 44. Komarov (Pestuško, Gorovikov) – 3. Azevedo

Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – Višnevskij, Mironov, Solovjov, Jalasvaara, Rjazancev, Derljuk, Korjagin – Komarov, Gorovikov, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Mosaljov – Dugin, Babenko, Karpov – Kvapil, Volkov, Sopin
    Lev Praha: Vehanen (Engren) – Ševc, Nakládal, Oystrick, Mäenpää, Gragnani, Jaakola, Mikuš – Azevedo, Novotný, Ullström – Zackrisson, Vrána, Thörnberg – Birner, Kapanen, Řepík – Pacovský, Cingel, Matai

Rozhodca: Běov, Odinš – Maťuša, Morozov