HC Slovan – Skalica 5:1 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Trenčín – Žilina 12:3 (kon.)
Nitra – Topoľčany 4:5 (kon.) | Poprad – Spišská N. Ves 5:4 (po pr.) | Zvolen – B. Bystrica 5:2 (kon.)
HK Nitra
4:5 (1:0, 1:2, 2:3)
HC Topoľčany
Nedeľa 26.01.2014, 11:30 • Nitra Arena • Extraliga juniorov

Zápas Extraligy juniorov HK Nitra vs. HC Tpolčany sa práve skončil. Po výsledku 4:5 sa z víťazstva radujú hostia. Zlomový moment nastal v tretej tretine, ktorú vyhrali hostia a vôbec prvý krát v zápase išli do vedenia v 58.minúte a to im zabezpečilo toto víťazstvo. Domáci v zápase štyri krát viedli, ale na víťazstvo im to nakoniec nestačilo.

Pekný zvyšok nedele a úspešný štart do pracovného týždňa Vám želá komentátor Miroslav Revaj. Dovidenia pri ďalších prenosoch. (13:47:14)

60:00

58:00
    Topoľčany dali gól!

Neuveriteľné ! Dve minúty pred koncom tretej tretiny dávajú hostia gól na 4:5 zásluhou DOMINIK LAŠŠO a po prvý krát v zápase sa dostávajú do vedenia.
    Asistencia : Michal Ondruš, Juraj Halo.

55:55
    Ivan Kohút dostáva 2 minúty za držanie.
    Presilovka pre hostí.

55:13

Hosťom sa presilovku podarilo využiť a po góle z hokejky THOMAS PETREK je stav stretnutia 4:4 !
    Asistencia : Juraj Gašparovič, Jakub Rufati.

53:47
    Jakub Závodský dostáva 2 minúty za sekanie.

51:02

Hostia pri hre 4 na 4 znižujú stav stretnutia na 4:3 po góle JAKUB RUFATI.
    Bez asistencie.

49:34
    Obojstranné vylúčenie. Adam Záhorský a Jakub Závadský dostávajú 2 minúty za údery.
    Hra 4 na 4.

46:25
    Nešportové správanie funkcionárov mužstva hostí.
    Presilovka pre domácich.

47:31
    Dávid Hrazdíra dostáva 2 minúty za podrazenie.
    Hra 4 na 4.

46:25
    Príliš veľa hráčov hostí na ľade.

46:37
    Nitra dala gól!

Aj ďalšiu presilovku sa domácim mladíkom podarilo využiť a stav stretnutia je tak 4:2. Autorom gólu je MARTIN PAVLÍČEK.
    Asistencia : Lukáš Tábi, Jakub Závodský.

46:15
    Nino Szalay dostáva 2 minúty za podrazenie.

43:25

Domáci tím využíva presilovku a po góle z hokejky LUKÁŠ TÁBI sa skóre mení na 3:2 !
    Asistencia : Dávid Priganc, Ivan Kohút.

42:46
    Thomas Petrek dostáva 2 minúty za podrazenie.
    Presilovka pre domáci tím.

40:01

Po druhej tretine svieti na ukazovateli skóre stav 2:2. Za domácich v tejto tretine skóroval Bališ a za hostí Szalay a Ondruš.

40:00

36:28

A je vyrovnané 2:2 ! Hostia v krátkej dobe vyrovnávajú skóre zásluhou gólu MICHAL ONDRUŠ.
    Asistencia : Juraj Gašparovič.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Matejov (Šuba), 34. Bališ (Biró M., Biró G.), 44. Tábi (Priganc, Kohút), 47. Pavlíček (Tábi, Závodský) – 33. Szalay (Záhorský), 37. Ondruš (Gašparovič), 52. Rufati (bez asistencie), 56. Petrek (Gašparovič, Rufati), 58. Laššo (Ondruš, Halo)

HK Nitra: Pupík – Kohút, Konc, Ölvecký, Priganc, Tábi – Guoth, Pavlíček, Bališ, Biró G., Biró M. – Hrazdíra, König, Závodský, Madový, Mravík – Chudý, Šuba, Žitný, Kováč, Matejov.
    HC Topoľčany: Halo – Laššo, Szalay, Záhorský, Ondruška, Belianský – Petrek, Žitňanský, Gašparovič, Šťastný, Ondruš – Rufati, Vrťo, Grman

Rozhodca: Bachúrik – Moravec, Gegáň