Omsk – Dinamo Minsk 7:2 (kon.) | Barys – Doneck 2:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Záhreb 1:4 (kon.)
Jekaterinburg – S.Moskva 2:0 (kon.) | Ufa – Metallurg Magnitogorsk 2:5 (kon.) | Čeljabinsk – Nižnekamsk 3:5 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
KHL Medveščak Záhreb
Sobota 18.01.2014, 12:00KHL

58:25
    Sitnikov vo veľkej šanci, proti Brustovi neuspel!

54:45
    Medveščak Záhreb dal gól!
    Je rozhodnuté! Skvelá individuálna akcia RYANA VESCEHO, ktorý sa pohral s obranou aj brankárom Jugry a zavesil puk do ľavého horného rohu! Asistencie: Matt Ellison, Mark Popovic.

52:07
    Jedna z posledných možností na strelenie kontaktného gólu. Jonathan Cheechoo dostáva dve minúty za sekanie!

47:55
    Obrovská šanca Ligleta! Mal pred sebou prázdnu bránu, ale puk mu v poslednej chvíli skočil na hokejke a tak ešte nepotvrdzuje víťazstvo hostí!

44:22
    Ďalšia presilovka pre domácich. Dve minútky si na lavici hanby oddýchne Kurtis Foster.

39:37
    Hostia budú hrať chvíľku s tromi hráčmi. Luke Walkmer si pôjde oddýchnuť na dve minúty.

37:40
    Tentokrát si zahrajú presilovku domáci hokejisti. Alan Letang dostáva dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

36:33
    MIKE GLUMAC sa aj na prekvapenie seba samého dostal k puku pred Kuznecovou bránou, nemal príliš veľa času na zakončenie ale z efektnej otočky dokázal skórovať a Záhreb tak vedie už 3:1! Asistencia: Erik Nystrom.

34:04
    Hostia majú šancu ísť do dvojgólového vedenia. Kirill Djakov inkasuje dve minúty za podrazenie

15:03
    Presilová hra pre Jugru. Linglet dostáva dve minúty za sekanie!

14:22
    Hostia idú prvýkrát v zápase do vedenia! Obrovská diera v obrane Jugry, Matt Murley našiel krásnou milimetrovou prihrávkou na druhej strane ihriska BILLA THOMASA, a ten strelou z prvej strieľa druhý gól Záhrebu! Asistencia: Matt Murley.

09:24
    Hostia budú hrať navyše presilovku, dve minúty dostáva Kirill Putilov za podrazenie!

07:50
    MICHAEL RYAN si nakorčuľoval po ľavej strane a strelou pomedzi Kukinove betóny z ničoho nič vyrovnáva priebežný stav stretnutia! Asistencie: Kyle Klubertanz, Barry Brust.

04:39
    Jugra dal gól!
    Juga využíva presilovú hru o dvoch hráčov, po peknej prihrávke od Guseva sa dostal k puku ALEXEI KRUCHININ a krásnym bekhendovým blafákom nedal Brustovi žiadnu šancu na úspech! Asistencie: Nikita Gusev, Igor Magonin.

03:34
    Opäť ďalšie vylúčenie! Hosťujúci tím bude hrať s tromi hráčmi, keď dve minúty dostáva za nedovolené bránenie Foster.

02:48
    Presilovka hostí nemá dlhé trvanie. Na trestnú odchádza hráč Záhrebu, Klubertantz.

01:59
    Záhreb si zahrá prvú presilovú hru, Švidenko inkasuje dvojminútový trest za hákovanie.

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 5. Kruchinin (Gusev, Magonin) – 8. Ryan (Klubertanz, Brust), 15. Thomas (Murley), 37. Glumac (Nystrom), 55. Vesce (Ellison, Popovic)

Jugra Chanty-Mansijsk: Kuznecov (Kukin) – Tjuljapkin, Sokolov, Chvostov, Melart, Djakov, Putilov, Švidenko, Starosta – Plotnikov, Dixon, Buljansky, Sitnikov, Lesnušin, Žukov, Magogin, Jatsenko, Smoleňák, Kručinin, Knjazev, Gusev
    KHL Medveščak Záhreb: Brust (Dekanič) – O´Connor, Klubertanz, Popovic, Švarný, Martinovič, Letang, Foster – Linglet, Thomas, Nystrom, Walker, Murray, Cheechoo, Vesce, Ryan, Murley, Iggulden, Bjorkstrand

Rozhodca: Nalivajko, Romasko – Putilin, Raming