Omsk – Dinamo Minsk 7:2 (kon.) | Barys – Doneck 2:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Záhreb 1:4 (kon.)
Jekaterinburg – S.Moskva 2:0 (kon.) | Ufa – Metallurg Magnitogorsk 2:5 (kon.) | Čeljabinsk – Nižnekamsk 3:5 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
KHL Medveščak Záhreb
Sobota 18.01.2014, 12:00KHL

Skončilo sa nám stretnutie medzi Jugrou a Záhrebom, Prvú tretinu boli síce aktívnejší domáci, ale vyťažili z toho len jeden gól v presilovke 5 na 3. Potom už opraty zápasu prebrali na svoju stranu hostia z Chorvátska a už si trojbodový zápis nenechali ujsť!

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem ešte príjemny víkend (14:15:21)

60:00

59:35
    Duel sa nám už len dohráva, zrejme už nič zaujímavé neuvidíme.

58:25
    Sitnikov vo veľkej šanci, proti Brustovi neuspel!

58:00
    Do konca stretnutia ostávajú dve minútky.

56:15
    Hostia už kontrolujú priebeh stretnutia, Cheechoo ešte preveril pozornosť Kuznecova.

54:45
    Medveščak Záhreb dal gól!
    Je rozhodnuté! Skvelá individuálna akcia RYANA VESCEHO, ktorý sa pohral s obranou aj brankárom Jugry a zavesil puk do ľavého horného rohu! Asistencie: Matt Ellison, Mark Popovic.

53:02
    Hostia sa výborne bránia, nedovoľujú Jugre dostávať sa do gólových príležitostí.

52:07
    Jedna z posledných možností na strelenie kontaktného gólu. Jonathan Cheechoo dostáva dve minúty za sekanie!

49:23
    Nikita Gusev v obrovskej šanci sa najlepšie zorientoval v skrumáži, ale Brust so šťastím chytá!

48:30
    Pokračuje nám veľmi slabý zápas a až na šancu Ligleta pred chvíľou sa nič zaujímavé nedeje. Hráči oboch tímov si nedokážu poriadne nahrať puk a plynie z toho množstvo nepresností.

47:55
    Obrovská šanca Ligleta! Mal pred sebou prázdnu bránu, ale puk mu v poslednej chvíli skočil na hokejke a tak ešte nepotvrdzuje víťazstvo hostí!

46:22
    Medveščak sa aj tentokrát v pohode ubránil a už hrá s piatimi hráčmi.

45:36
    Ryan sa v oslabení dostal k strele, Kuznecov chytá.

45:10
    Ďalšia slabá početná výhoda Jugry. Okrem presilovky 5 na 3 v prvej tretine dnes fakt nič zaujímavé nevymysleli a nedarí sa im to ani teraz.

44:22
    Ďalšia presilovka pre domácich. Dve minútky si na lavici hanby oddýchne Kurtis Foster.

43:21
    Domáci zatiaľ neprejavujú náznaky zlepšenia sa. Dnes to asi na bodový zisk pre nich nevidím.

41:37
    Medveščak hrá s piatimi hráčmi.

40:47
    Melart preveril pozornosť Brusta strelou od modrej čiary, hosťujúci brankár je však oporou svojho mužstva aj naďalej.

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 5. Kruchinin (Gusev, Magonin) – 8. Ryan (Klubertanz, Brust), 15. Thomas (Murley), 37. Glumac (Nystrom), 55. Vesce (Ellison, Popovic)

Jugra Chanty-Mansijsk: Kuznecov (Kukin) – Tjuljapkin, Sokolov, Chvostov, Melart, Djakov, Putilov, Švidenko, Starosta – Plotnikov, Dixon, Buljansky, Sitnikov, Lesnušin, Žukov, Magogin, Jatsenko, Smoleňák, Kručinin, Knjazev, Gusev
    KHL Medveščak Záhreb: Brust (Dekanič) – O´Connor, Klubertanz, Popovic, Švarný, Martinovič, Letang, Foster – Linglet, Thomas, Nystrom, Walker, Murray, Cheechoo, Vesce, Ryan, Murley, Iggulden, Bjorkstrand

Rozhodca: Nalivajko, Romasko – Putilin, Raming