Omsk – S.Moskva 4:1 (kon.) | Barys – Záhreb 1:3 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Doneck 3:1 (kon.)
Jekaterinburg – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 5:3 (kon.) | Nižnekamsk – Metallurg Magnitogorsk 3:5 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
HK Donbass Doneck
Štvrtok 16.01.2014, 14:00 • Arena-Jugra, Jugra (Rusko) • KHL

51:42
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Za nekompromisné seknutie po ľavej ruke Robitaiilea si na dve minúty odchádza sadnúť domáci Žukov.

30:30
    Maxim Jakucenja oslabuje hosťujúci Donbass Doneck na 10 minút. Obdržal desaťminútový osobný trest za nešportové správanie, pravdepodobne sa škaredo vyjadroval na adresu hlavných rozhodcov.

29:27
    Avízované vylúčenie hosťujúceho Dadonova, ktorý sa previnil podrazením sa v tejto chvíli stáva skutočným.

21:57
    Na rad prichádza presilová hra pre domácu Jugru. Hosťujúci Lukáš Kašpar si odpyká dvojminútový trest za nedovolené bránenie na domáceho brankára Kuznecova.

16:29
    Na rad prichádza ďalšia presilová hra pre Donbass Doneck. Na dve minúty si za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou na Lukáša Kašpara odchádza sadnúť domáci obranca Ilari Melart.

09:01
    Sily na ľade sa vyrovnajú. Na dve minúty si za faul kolenom odchádza sadnúť donecký obranca Jan Kolář.

07:36
    Na rad prichádza ďalšia presilová hra pre ukrajinský Donbass Doneck. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Dixon.

01:02
    Hostia si v úvode prvej tretiny zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hrubosť odchádza sadnúť domáci útočník Knjazev.

Góly a asistencie: 10. Buľanskij (Savinainen), 21. Savinainen (Dixon), 37. Chlyncev (Plotnikov, Ďjakov) – 37. Robittaile (Podhradský)

Jugra Chanty-Mansijsk: Kuznecov (Kukin) – Melart, Starosta, Sokolov, Chvostov, Tjuľapkin, Švidenko, Ďjakov, Putilov – Dixon, Buľanskij, Savinainen – Sitnikov, Žukov, Knjazev – Magogin, Kručinin, Gusev – Plotnikov, Chlyncev, Jacenko.
    HK Donbass Doneck: Leigton (26. Laco) – Kolář, Piganovič, Wilson, Podhradský, Bartulis, Razin, Silnickij – Wirtanen, Fedotenko, Laine – Nedorost, Jakucenja, Dadonov – Kagarlickij, Robitaille, Kašpar – Kiiskinen, Varlamov, Zacharov.

Rozhodca: Jakov Dejev, Sergej Beljajev – Tornike Kuchava, Nikita Novikov