Omsk – S.Moskva 4:1 (kon.) | Barys – Záhreb 1:3 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Doneck 3:1 (kon.)
Jekaterinburg – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 5:3 (kon.) | Nižnekamsk – Metallurg Magnitogorsk 3:5 (kon.)
Barys Nur-Sultan
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
KHL Medveščak Záhreb
Štvrtok 16.01.2014, 14:00KHL

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (16:21:20)

Máme tu koniec zápasu. Hostia sa na začiatku tretej tretiny dostali do vedenia a potom svojou umnou hrou v defenzíve nepúšťali Astanu do súvislejšieho tlaku a výraznejších šancí. Do prázdnej bránky pečatil výhru 1:3 Linglet svojim druhým gólom v zápase.

60:00

59:38
    Zápas sa už len dohráva, hostia si pripíšu tri body do tabuľky.

59:00
    Medveščak Záhreb dal gól!
    A je rozhodnuté! CHARLES LINGLET sa dostal ku puku, kľučkou sa zbavil domáceho hráča a nakoniec zakončil strelou do prázdnej bránky. Asistencia: Jonathan Cheechoo.

58:52
    Astana skúša hru bez brankára!

58:13
    Hosťujúci Jessiman sa drzo predieral pred Ahonena, ale do zakončenia ho domáci obrancovia nepustili.

57:48
    Domáci Rudenko sa nakoniec nedostal z rohu klziska do zakončenia.

57:13
    Domáci v plnom počte.

56:14
    Astana opäť vyhadzuje, Madveščak sa v presilovke do ničoho netlačí.

55:56
    Barys sa dokázal dostať s pukom von z obranného pásma.

55:13
    Hostia majú presilovku. Kudroč vyhodil puk mimo ihriska a odsedí si 2 minúty.

54:43
    Nakoniec sa Záhreb usadil v útočnom pásme a točil sa okolo Ahonena. Thomas nahodil puk na domácu bránku, Ahonen takmer nič nevidel.

53:40
    Pozorná obrana hostí nepúšťa domácich do súvislého tlaku.

52:29
    Náznak príležitosti Astany, Žajlauov zakončoval po prečíslení z ľavej strany, Brust si svoju tyč pokryl.

51:50
    Medveščaku sa vypláca napádanie rozohrávky domácich.

51:02
    Hostia odstavili Bochenskiho od puku veľmi rýchlo.

50:13
    Litvinenko nahadzoval puk od mantinelu, Brust toho veľa nevidel, ale zasahovať nakoniec nemusel.

49:34
    Zakázané uvoľnenie Astany.

Martin Platko

Góly a asistencie: 36. Starčenko (Rudenko, Upper) – 30. Linglet, 46. Ellison (Linglet, Vesce), 59. Linglet (Cheechoo)

Barys Nur-Sultan: Ahonen – Lundin, Blochin, Litvinenko, Savčenko, Kudroč, Barker ,Grebenščikov – Dawes, Bochenski, Hamill – Rudenko, Upper, Starčenko – Žajlauov, Poliščuk, Romanov – Gavrill, Rachmanov, Puškarjov.
    KHL Medveščak Záhreb: Brust – Popovič, Martinovič, Foster, Švárny, Klubertanz, Katič, O’Connor – Thomas, Cheechoo, Murley – Linglet, Vesce, Ellison – Kane, Jessiman, Iggulden – Nystrom, Walker, Murray, Bjorkstrand.

Rozhodca: Ronn, Sergejev – Koršák, Černyšev