Chabarovsk – Jaroslavľ 2:1 (kon.) | Vladivostok – Petrohrad 5:4 (1:0 po s.n.) | Novokuzneck – A. Mytišči 2:5 (kon.)
Novosibirsk – Čerepovec 2:3 (kon.) | Ufa – Riga 4:3 (po pr.) | Čeljabinsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.)
Metallurg Magnitogorsk – HC Slovan 6:2 (kon.) | Nižnekamsk – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Viťaz – Barys 1:2 (0:2 po s.n.)
Novgorod – Jekaterinburg 4:3 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Jugra Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | D. Moskva – Omsk 6:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Admiral Vladivostok
5:4 (1:2, 1:1, 2:1)
SKA Petrohrad
Piatok 03.01.2014, 07:00KHL

52:15
    A tlak domácich môže narásť. Semjonov sa previnil hákovaním a domácich čaká opäť presilovka. Už tretia v tejto tretine.

49:44
    Kalinin za krosček dostáva 2 minúty.V krátkej dobe si domáci opäť zahrajú presilovku.

47:18
    Šipačjov sa previnil hákovaním a dostáva 2 minúty. Presilovku si zahrajú domáci a majú tak ideálnu šancu na strelenie kontaktného gólu.

43:29
    Domáci budú hrať v oslabení. Gračjov za podrazenie dostáva 2 minúty. Tlak domácich sa tak končí a budú sa musieť brániť pri početnej výhode hostí.

23:52
    Nikitěnko oslabuje domáci tím. Putuje na trestnú lavicu za podrazenie. Hostia si zahrajú prvú presilovku v zápase.

20:05
    Hneď v úvode tejto tretiny sa vylučuje. Kovalčuk putuje na trestnú lavicu.
    Presilovka teda čaká domácich. Tu prvú zahrali veľmi zle, uvidíme ako sa im bude dariť pri tejto.

03:20
    Uvidíme prvú presilovku v zápase. Zahrajú si ju domáci. Sigarjov sa previnil krosček.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 11. Nikitěnko (Gygne), 39. Schütz (Gynge), 50. Ugarov (bez asistencie), 58. Grachev (bez asistencie), rozh. náj. HODGMAN – 6. Panarin (bez asistencie), 10. Burdasov (bez asistencie), 40. Kovalčuk (bez asistencie), 47. Kučerjavenko (Rjasenskij)

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach ) – Vorobjov, Pjett, Osipov, Antropov, Těrnavskij, Naumenkov, Zemčjonok, Kostromitin – Nikitěnko, Ugarov, Hodgman – Bergfors, Gynge, Schütz – Pervušin, Drugov, Gračjov – Sokolov, Barbašev, Kuzněcov
    SKA Petrohrad: Salák (Ježov ) – Alexandrov, Dallman, Kalinin, Čudinov, Semjonov, Rjasenskij, Judin – Mortensson, Tichonov, Kovalčuk – Červenka, Panarin, Šipačjov – Kučerjavenko, Ketov, Burdasov – Ponikarovskij, Makarov, Sigarjov

Rozhodca: Baluška, Olenin – Morozov, Sadovnikov.